Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Amaran 150C RGBWW světlo pro foto a video Včetně kufru, 11 196lm, CRI a TLCI 95+, kufr, HSI i CCT režim

Kód: 31479
Akce Novinka
2 hodnocení
Značka: APUTURE
10 490 Kč 8 669,42 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Amaran 150c je vůbec první plnobarevné 150W bodové LED světlo Bowens Mount pro nezávislé filmaře a tvůrce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

aputure-servis-baner

specifikace_600D

PERFEKTNÍ PRO ODSTÍN
Amaran 150c je vůbec první plnobarevné 150W bodové LED světlo Bowens Mount pro nezávislé filmaře a tvůrce. S barvou bodového zdroje jako svou silnou stránkou poskytuje Amaran 150c kreativcům ovládání, které žádné jiné amaranské svítidlo nemůže - kombinace RGBWW plnobarevného ovládání, optického a měkkého světla Bowens Mount univerzálnosti, integrovaných ovládacích prvků a co je nejdůležitější, vysoce kvalitního světelného výstupu.

Z NATÁČENÍ DO STUDIA
Ať už jste nezávislý filmař, majitel-provozovatel, malá produkční společnost nebo dokonce fotograf nebo tvůrce obsahu, Amaran 150c vám pomůže dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi ovládáním plných barev a extra výkonem, který může snadno naplnit vaši scénu nebo studio vysoce kvalitním světlem.

PLNÁ KONTROLA BAREV
S využitím stejné základní čipové sady RGBWW, která se nachází v jiných svítidlech Aputure a amaran, se amaran 150c může pochlubit ohromující kvalitou barev v rozšířeném rozsahu 2,500K na 7,500K bi-color CCT. A díky CRI a TLCI 95+, SSI (D56) 71 a SSI (Wolfram) 83 můžete vždy zajistit, že můžete své objekty osvětlit s jistotou a zároveň reprodukovat přesné tóny pleti.

amaran-150c-ukazka

OPTIKA PRO MÍCHÁNÍ BAREV
Amaran 150c je navržen tak, aby splňoval požadavky jakékoli sady, a je kompatibilní s největší škálou modifikátorů Bowens Mount. Díky univerzálnímu bajonetu Bowens a optice pro míchání barev lze model 150c zvětšit pomocí modifikátorů optických čoček, jako je Fresnel 2X a zcela nový projekční objektiv amaran Spotlight SE – přináší novou úroveň flexibility a vylepšený výstup z jediného svítidla. Může být také použit s měkkými modifikátory světla pro rozptýlení výstupu 150c s vysokou intenzitou, jako je zcela nový amaran Light Dome Mini SE.

VYSOCE KVALITNÍ KONSTRUKCE
Amaran 150c obsahuje další vylepšení své konstrukce, která vylepšuje uživatelský zážitek a zároveň zůstává kompaktní a přenosná. Ve snaze usnadnit a intuitivnější přepínání mezi příslušenstvím než kdy jindy je amaran 150c vybaven přepracovanou ergonomickou západkou Bowens Mount. Je také vybaven celokovovým držákem Bowens, který zvládne hmotnost těžších modifikátorů, a celokovovým přijímačem baby-pin a naklápěcím držákem, který vydrží nástrahy rychle se rozvíjejících filmových sad.

INTEGROVANÉ ROZHRANÍ
Model 150c s konstrukcí ve stylu monolightu je vybaven plně barevným integrovaným ovládacím rozhraním, které elegantně splyne s hlavou lampy a stane se vaším prodloužením. Přepínejte mezi jemným doladěním CCT a 360 ° HSI jednoduchým kliknutím na dva ovládací knoflíky bez jakýchkoli dalších potíží.

OVLÁDACÍ PRVEK APLIKACE SIDUS LINK
Ať už aktivujete jeden z 9 vestavěných světelných efektů, nastavujete HSI nebo CCT, ovládáte více světel najednou nebo používáte pokročilé funkce Magic Program nebo Quickshots, aplikace Sidus Link je evoluční nástroj, který zvyšuje vaši kreativitu. Se speciálním tlačítkem Bluetooth Reset na zadní straně světla můžete odemknout další funkce a bezdrátové dálkové ovládání pomocí aplikace Sidus Link podle svých potřeb.

ŘEŠENÍ PŘIPRAVENÉ NA DOBRODRUŽSTVÍ
Amaran 150c, zabalený v ekologickém přenosném kufříku z EPP (expandovaný polypropylen), je vybaven veškerými nástroji, které potřebujete k cestě na další focení díky lehkému řešení pro přenášení a skladování.

 

Aputure_jsou_opravdu_lepsi_nez_softboxy

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
CCT: 2500K - 7500K
HSI: 360°(RGBWW)
Svítivost: 11 196 lumenů
Intenzita: 15 610 luxů na 1 metr s Hyper Reflektorem při 5600K
TLCI: 95+
CRI: 95+
Úhel paprsku: 85,9°
Výkon: 150W
Provozní napětí (napájecí zdroj): 100V~240V /2,5A/ 50-60Hz
Metoda chlazení: Aktivní chlazení

 

KE STAŽENÍ

 product_details_04

SPECIFIKACE K PRODUKTU

Amaran 150c 
(ENG specifikace)
pdf4
Nejnovější manuál vždy najdete na stránce výrobce.

 

OBSAH BALENÍ
1) Amaran 150C
2) Ochranný kryt Bowens Mount
3) Hyper reflektor Bowens Mount
4) Napájecí zdroj AC
5) Napájecí kabel
6) Přenosný kufřík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz