Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:00.

Ikan MS-PRO Beholder 3-osý gimbal

Kód: 7804
Akce
21 hodnocení
Značka: IKAN
25 490 Kč –73 %
mspro1
25 490 Kč –73 % 6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Navrženo i pro dnešní kompakty a zrcadlovky. Díky nosnosti 860g lze MS-PRO umí stabilizovat ty nejpopulárnější kompakty jako je Sony a6300, Sony a7sII či Panasonic GH4 / GH5. Zároveň však poskytne špičkovou stabilizaci pro kamery typu GoPro 5 a GoPro 4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

gimbal_vyvazeni_LQ

hbg

DUÁLNÍ-GRIP

MS-PRO

Beholder gimbál společnosti MS-PRO je produkt, který zatím nejsme schopni doručit dříve jak do 2-3 týdnu. S pozitivní ohlasem na gimbál společnosti DS-1 jsme se rozhodli na web přidat další známé kousky. MS-PRO je v Lednu 2017 velká novinka na trhu gimbál jako takový je schopný pobrat až nějaký 860 g. Gimbál je lehký, ale nepatří zrovna k těm nejlehčím. Jeho provedení je naopak velice kvalitní a přímo při uchopení ucitíte to kvalitní zpracování. Gimbál se bude dobře využívat i s GoPro kamerou či mobilním telefon.

Gimbál obsahuje 360° motor
3-osý gimbál nabízí 360° rotaci, což u těchto gimbálu není až tak neobvyklém ale plynulost je to, co by vás mělo zajímat. Díky tomu, že je gimbál navržený pro kamery o maximální hmotnost až 860 g je MS-PRO viditelně bytelnějším, silnějším gimbálem než běžné mobilní gimbály. Síla motoru je tedy výrazně vyšší a gimbál má větší odolnost vůči nežádoucím vybracím způsobené uživatelem.
 ms360Navrženo i pro dnešní kompakty a zrcadlovky. Díky nosnosti 860g lze MS-PRO umí stabilizovat ty nejpopulárnější kompakty jako je Sony a6300, Sony a7sII či Panasonic GH4 / GH5. Zároveň však poskytne špičkovou stabilizaci pro kamery typu GoPro 5 a GoPro 4.

GIMBAL-ROTACEadvance

Gimbál využívá technologii 32-bitového ovladače s 12-bitovým rotačním senzorem, což pro vás zkrátka znamená, že se opravdu nejedná o nějaký "béčkový" produkt.

Uzavřený režim
V uzavřeném režimu umí všechny tři osy společně pracovat a udržet kameru v dané pozici, v daném směru. Kamera zůstane v jedné poloze nehledě na to, jak s kamerou budete hýbat.

ms-swing

ec1_197 Nastavte si záběr a uzamkněte ho
Jednoduše a rychle lze přejit to zamknuté, nebo-li uzavřeného režimu až do chvíle, než se rozhodnete pozici z nastavení vymazat.
vector_smart

Automatický inverzní režim

Několik rozdílných režimu
MS-PRO obsahuje 3 rozdílné režimy. Lze zvlášť vypínat a zapínat jednotlivé osy a jak se budou chovat. Klasické používání ve stylu, kdy gimbál následuje váš pohyb lze vypnout potřebnou osu. Toto nastavení bychom mohli využít třeba při instalaci gimbálu na auto a natáčení třeba pohledu pouze směrem dopředu. Tam nějaká nežádoucí otáčení nám přeci vyhovovat nebude. Na gimbálu máme dohromady 3 osy. Jednou je tzv.osa "tilt", která v češtině značí otáčení. Dále osa "pan", která by se dala nazvat jako záklonem / náklonem, zkrátka pohybeme nahoru / dolu. Poslední a třetí osou je tedy tzv."roll", nebo-li náklon z leva do prava. Ikan MS-PRO oproti jiným gimbálům omožňuje ihned 3 režimy.


auto_inversion

fotka MS-PRO

oled Indikátor stavu baterie
Display, který se nachází na zadní straně rukojeti vám umožní sledovat stav baterie a vybraný režim.Jednoduché ovládání
Nový systém základny MS-PRO lze lehce upravovat bez jakéhokoliv nářadí.
easyTOuse

 

Řada možností
MS-PRO rukojeť přichází s dvěma 1/4" závity (samice) a jednim 3/8" (také female) závitem zespoda, pro uchycení na stativ. Ikan gimbál tak lze nasadit na jeřáb, stativ a nebo duální rukojeť pro přesnější manipulaci.

 bottom_mountside_mounts

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz