Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:00.

Čelenka POWERBEE GHDS30 pro GoPro

Kód: 1288
4 hodnocení
Značka: POWERBEE
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Běžně do 5 dnů (prověříme)

Čelenka POWERBEE GHDS30 pro GoPro. Jednoduše nastavitelné popruhy vám umožní umístit kameru GoPro na hlavu nebo helmu. Používá se pro tzv. "first person" záběry.  Nejvíce se hodí pro lyžování, jízda na motocyklu nebo na kole, vodní sporty a mnoho dalších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čelenka POWERBEE GHDS30 pro GoPro

Jednoduše nastavitelné popruhy vám umožní umístit kameru GoPro na hlavu nebo helmu. Používá se pro tzv. "first person" záběry.  Nejvíce se hodí pro lyžování, jízda na motocyklu nebo na kole, vodní sporty a mnoho dalších.

Tato čelenka umožňuje nahrávat dynamické scény bez použití rukou. Díky umístění nad výškou očí záběry se stávají více dynamičtější a lépe ilustrují pohyb. Vhodné pro tzv. POW záběry.

Čelenka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, ničím neustupujícím originálu. Poskytuje bezpečné a pohodlné upevnění. Kameru namontujete přes standardní GoPro úchyt kompatibilní se všemi modely.

Jedná se o plně funkční náhradu za Gopro Head Strap Mount.

Vhodná pro všechny kamery GoPro HERO / HERO2 / HERO3.

Použití:
-> parašutismus
-> horolezectví
-> potápění
-> v kombinaci s helmou
-> jízda na kole
- >paintball, airsoft
-> a mnoho dalších...

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Pro parkour nepoužitelné 4.6.2018 08:46
Když jsem viděl popis produktu, a v dolní části "Použitelné pro: Parašutismus...", potřeboval jsem se vyjádřit. Upřímně nepovažuji čelenku za vhodnou pro parašutismus, jelikož neustále padá a sama se povoluje. Můj bratr dělá parkour (ne na koních), jednou jsme se snažili něco natočit, čelenka sklouzla z hlavy a praskl obal GoPra... Koupě je na zvážení každé, ale berte v potaz, že se nejedná o pevné ukotvení kamerky k hlavě. Matyáš
Odpovědět