Potřebujete-li akutně něco převzít, neváhejte nám zavolat. Většinu položek máme skladem v Praze. Volejte kdykoliv na +420 608 628 808 a nebo pište na info@film-technika.com ;)

GGS Viewfinder hledáček SWIVI S2 3.0X

Kód: 1277
Akce
6 hodnocení
Značka: GGS
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Doručení do 5 dnů

Hledáček SWIVI S2 je vysoce kvalitní optické zařízení, určené pro fotografy a filmaře, kteří používají DSLR příslušenství. Při náhledu do hledáčku je obraz 3-krát vyšší než ve skutečnosti, což významně usnadňuje přesné zaostření. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáček GGS SWIVI S2 3X pro LCD dispeje

Hledáček SWIVI S2 je vysoce kvalitní optické zařízení, určené pro fotografy a filmaře používající DSLR. Při náhledu do hledáčku je obraz 3-krát vyšší než ve skutečnosti, což významně usnadňuje přesné zaostření. 

SWIVI S2 byl vytvořen s použitím vysoce kvalitních materiálů. Jeho optické komponenty potažené antireflexní vrstvou zaručují jasný a kontrastní obraz bez chromatické aberace. "Large cup" je vytvořený z měkké plastické hmoty. Jeho tvar chrání oko před vnějším světlem, proto obraz je vždy jasný a kontrastní.

Otočná očnice vám umožní sledování jak levým, tak i pravým okem. Okulár a očnice jsou vyrobeny z plastu příjemného na dotek, odolného a přizpůsobeného pro obtížné povětrnostní podmínky. V případě, když se chcete podívat na displej, hledáček můžete vyklopit až o 180°.

SWIVI viewfinder (hledáček) nabízí extrémně čistý a ostrý náhled. Velmi pomocný produkt během denního natáčení, kdy na LCD displayi současných kamer při slunečném počasí nic neuvidíte. Neustále zakrývání monitoru kusem oblečení, či rukou je velice nepohodlné a zároveň kolikrát špatným nastavením dosáhnete zbytečně horších výsledků. U novodobých kompaktů typu Sony, Panasonic a zrcadlovek Canon navíc často potřebujete držet expozici v předem dané hodnotě z důvodu následné postprodukce třeba pomocí tzv.3dLut. 

Společnost SWIVI jsme si na web vybrali, protože nabízí velice kvalitní produkty za dostupnou cenu a určitě po pár zkušenostech s hledáčky je vřele doporučujeme. Hledáčky SWIVI se prodávají v několika variantách (k začátku roku 2017 to jsou modely S1 až S6).

SWIVI a jejich profesionální řada S obsahuje:

S1 pro 3″ 4:3 LCD (uchopení pomocí nalepovací vložky - klasické uchopení videohledáčku)
S2 pro 3.2″ 4:3 LCD (uchopení pomocí nalepovací vložky - klasické uchopení videohledáčku)
S3 pro 3-3.2″ 3:2/4:3 LCD (uchopení na základnu tzv."base plate") -> podporuje nasazení battery gripu
S4 pro 3″ 16:9 LCD (uchopení na základnu tzv."base plate") -> Podpora 16:9 (BESTSELLER)
S5 pro 3-3.2″ 3:2/4:3 LCD – Více úhlové nasazení
S6 for 3-3.2″ 3:2/4:3 LCD (Base Plate)

SWIVI hledáčky mimo to, že poskytují dokonale ostrý obraz mají dva rozdílné režimy. "Zoomovací" ve kterém je přiblížení trojnásobné a nebo normální zobrazení bez přiblížení. Šikovné je i odklopení kukátka, díky čemuž máte takovou "sluneční clonu".

aaaa

SPECIFIKACE
-> měkký gumový "eye cup"
-> pro levé a pravé oko
-> sklopný hledáček
-> vyrobeno z kvalitního plastu, příjemný na dotek
-> anti-reflexní potah

aaaa

OBSAH BALENÍ
1) hledáček
2) montážní rám
3) řemínek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: