Saramonic SR-M3 směrový kondenzátorový mikrofon

Kód: 10274
1 hodnocení
Značka: SARAMONIC
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

SR-M3 směrový kondenzátorový mikrofon od společnosti Saramonic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saramonic SR-M3 je cenově dostupný shotgun mikrofon s možností připojení k fotoaparátu, který poskytuje spolehlivý zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě. Je ideální pro použití s DSLR, bezzrcadlovkami, videokamerami nebo přenosnými audio rekordéry. Jedná se o působivě dostupný mikrofon, který má skvělý zvuk a poskytuje řadu užitečných funkcí.

Mikrofon SR-M3 je vybaven výstupem pro sluchátka, takže můžete monitorovat zvuk i v případě, že váš fotoaparát tento výstup neobsahuje. Další mikrofonní vstup 1.8" (3,5 mm) umožňuje připojit druhý mikrofon. Pokud má váš fotoaparát pouze jeden mikrofonní vstup, tak SR-M3 umožní použít dva. Můžete připojit klopový mikrofon (např. Saramonic SR-XLM1) nebo další shotgun mikrofon, jako je Saramonic SR-PMIC1.

Mikrofon je napájený pomocí jedné AAA baterie, kterou lze zakoupit u nás za sníženou cenu.

SR-M3 je také vybaven boost přepínačem zesílení zvuku (+10 dB), který vám umožní ztlumit hlučný předzesilovač fotoaparátu, aby bylo možné zachytit mnohem čistší zvuk a nechat vyzdvihnout zvuky z dálky.

Jedná se o vynikající shotgun mikrofon, který poskytuje bohatý a čistý zvuk. Je kompaktní, má integrovaný adaptér do sáněk blesku fotoaparátu a integrovaný výstupní kabel. Integrovaný držák je vybaven kovovým stativovým závitem 1/4 20, který umožňuje ještě více možností montáže. Integrovaný shock mount izoluje mikrofon od hluku a vibrací.

Přepínač 200 Hz low-cut filtru na zadní straně mikrofonu SR-M3 zajistí, že bude dialog srozumitelnější a eliminuje rušivé zvuky v pozadí, jako je například dunící rachot vozidel. Výstup pro sluchátka na mikrofonu SR-M3 může být užitečný i v případě, že je váš fotoaparát tímto výstupem také vybaven. Výstup pro sluchátka na mikrofonu SR-M3 je pevně nastaven na příjemně vysokou hlasitost a oproti výstupu na fotoaparátu je zvuk pravděpodobně hlasitější a výraznější.

Standardní pěnový návlek na mikrofon je ideální pro použití v interiéru. Pro venkovní použití je u nás na webu k dispozici větrná ochrana (mrtvá kočka) Saramonic M3-WS.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Frekvenční odezva: od 75 Hz do 18 kHz 
Typ mikrofonu: směrový - kondenzátorový
Citlivost: -37 dV +/- 1 dB
Signál/šum: 75 dB SPL
Napájení: 1x AAA baterie - NENÍ OBSAHEM BALENÍ
Výstupy. 3,5 mm (samec) pro připojení kamery
3,5 mm (samice) pro připojení sluchátek
Vstup: 3,5 mm audio vstup
Rozměry: 14 x 5,8 x 4,1 cm
Hmotnost: 30 g

 

OBSAH BALENÍ
1) Směrový mikrofon
2) Pop filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: