Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Nabíječka baterií NP-BY1/NP-BK1 pro Sony/Olympus/Nikon/Pentax

Kód: 6168
2 hodnocení
Značka: NEWELL
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Nabíječka NEWELL pro Sony NP-BY1 baterie s napájecím kabelem a adaptérem do auta. Kompatibilní s Sony HD Action Cam AZ1, Sony Action Cam Mini Wi-Fi, Sony Action Cam HDR-AZ1 / HDR-AZ1VR, Li-50B, Li-90B a dalšími kamerami napájenými pomocí Sony NP-BY1 baterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

nabíječky_varianty

11 Nejdostupnější typ nabíječky. Tento typ dokonce obsahuje 12V redukci pro nabíjení v autě. Rychlost dobíjení odpovídá běžné nabíječce.
33 USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro.


2

Nabíječka NEWELL pro Sony NP-BY1/NP-BK1 baterie s napájecím kabelem a adaptérem do auta. Nabíječka nové generace pro rychlé a bezpečné nabíjení baterií z 230 V a 100 V zásuvek(standard USA). Balení dodatečně obsahuje 12 V napájecí kabel(do auta). Takto universální nabíječka vám umožní dobíjet skoro na každým místě na zemi. Nabíječka obsahuje mikroprocesor, který kontroluje proces nabíjení. Mikroprocesor chrání baterie před přehřátím a přetížením. Díky tomu nabíjení probíhá rychlé a bezpečně. Po zapnutí nabíječky se zkontroluje stav baterie, a následně se baterie začnou nabíjet. Po nabití, přístroj se přepne do pohotovostního režimu a zastaví nabíjení. V důsledku toho není třeba se obávat přetížení baterií ponechaných v zařízení.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Model: NP-BY1/NP-BK1
Technologie: procesorová
Nabíjecí proud: 600 mA
Indikátor: LED
Napájení z externích zdrojů 12V-24V, 100V, 240V
Kompatibilita: Sony HD Action Cam AZ1, Sony Action Cam Mini Wi-Fi, Sony Action Cam HDR-AZ1 / HDR-AZ1VR, Li-50B, Li-90B a Nikon EN-EL11 baterie a dalšími kamerami napájenými pomocí NP-BY1 baterií
Kompatibilní s originálními bateriemi nebo s jejích napodobeninami
100% záruka spokojenosti

 

OBSAH BALENÍ
1) Nabíječka
2) Napájecí kabel
3) Napájecí adaptér do auta

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Výrobce kamery: Sony, Nikon, Olympus, Pentax

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz