Vážení zákazníci, i během nouzového stavu v ČR fungují všichni dopravci spolehlivě. Naše zásilky tak chodí na druhý den (při objednání do 14:00).

Odstoupení od smlouvy a Reklamace zboží

Vážení zákazníci,

pokud jste se rozhodli, že Vám zboží nevyhovuje nebo s ním nejste spokojeni, tak jej lze vrátit v rámci 14 dní lhůty od obdržení. Následujte prosím pokyny pro odstoupení od smlouvy pro urychlení vyřízení vrácení peněz.

POZOR! Při nákupu na firmu, tzv. nákup na IČO, ze zákona 14 denní lhůta neplatí. Zboží už tedy vrátit bohužel nemůžete, ale zkuste se nám ozvat na mail, nebo telefonicky, rádi naším zákazníkům vycházíme vstříc a většinou se s námi můžete domluvit na okamžitém odkoupení zboží. 

Pokud jste se rozhodli zboží reklamovat, tak se musíte ujistit, že splňujete reklamační lhůtu a to sice 2 roky od doby obdržení zboží. Následujte prosím pokyny pro reklamaci zboží pro urychlení vyřízení reklamace.

POZOR! Při nákupu na firmu, tzv. nákup na IČO, je ze zákona reklamační lhůta pouze 1 rok, ale zkuste se nám ozvat na mail nebo telefonicky, některé produkty jsme schopni za příplatek opravit. 

banner-odstoupeni

Stáhněte si tento: "Formulář pro odstoupení od smlouvy" pečlivě ho vyplňte a nezapomeňte jej na konci podepsat. Formulář lze vložit do krabice se zbožím nebo jej můžete zaslat na náš email: info@film-technika.com. Poté stačí pečlivě zabalit produkt, který chcete vrátit (důležité je zkontrolovat obsah balení, občas se stává, že se nějaký dílek někde zatoulá) a poslat jej na adresu: 

Hodkovická 115/3 Praha 4 - Kamýk 14200, na jméno majitele obchodu: Garipov Rašid (Tel.: +420 608 628 808).

V případě reklamace prokazatelné (jasná vada už při rozbalení / špatně zaslaný produkt), lze na naše náklady k Vám svolat kurýrní svoz společnosti GEIS. Ten se objednává 24 hodin dopředu na předem domluvenou adresu. Svoz je potřeba vykomunikovat vždy mailem, ale není to problém.

Berte prosím v potaz, že vrácené zboží je produkt, který my musíme prodat defacto jako nový. Bude-li někde nějaké odření, či pouze "náznak" používání, už to nemůžeme prodat jako nové zboží a tím pádem musíme snížit část ze sumy / vrácených peněz. Toto se však nevztahuje na obalové materiály. Po přijetí produktu jej pečlivě zkontrolujeme, a peníze Vám vrátíme na účet nejpozději do 14 dnů.

banner-reklamace

Stáhněte si tento: "Formulář pro uplatnění reklamace" a pečlivě ho vyplňte, nezapomeňte popsat problém s produktem (klidně to rozepište do detailu) a  nezapomeňte jej prosíme podepsat. Formulář lze vložit do krabice se zbožím nebo jej můžete naskenovat a zaslat na náš email: info@film-technika.com. Poté stačí pečlivě zabalit produkt, který chcete reklamovat, a poslat jej na adresu: 

Hodkovická 115/3 Praha 4 - Kamýk 14200, na jméno majitele obchodu: Garipov Rašid (Tel.: +420 608 628 808).

Standardní doba reklamace je 30 dní, občas to stihneme i dříve (většinou co nejdříve samozřejmě).

Pokud by se Vám stalo, že jste prošvihli lhůtu reklamace, ale přesto by jste chtěli produkt opravit, neváhejte se nám ozvat, pro některé produkty nabízíme možnost opravy za příplatek. Bohužel tento servis nemůžeme nabídnou pro všechny naše produkty, proto nám radši předem zavolejte (+420 608 628 808) nebo napište na: info@film-technika.com.

Dále viz.obchodní podmínky.