Potřebujete-li akutně něco převzít, neváhejte nám zavolat. Většinu položek máme skladem v Praze. Volejte kdykoliv na +420 608 628 808 a nebo pište na info@film-technika.com ;)

Kamerový Steadycam VS-40C

Kód: 1310
2 390 Kč 1 975,21 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Camrock Steadicam VS 40 C je velice lehký typ stabilizátoru tyčového tvaru. Stabilizátor je vyrobený z uhlíkových (karbonobých) vláken a hliníku. Určen je pro kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky VDSLR, či klidně sportovní kamery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Camrock Steadicam VS 40C je velice lehký typ stabilizátoru tyčového tvaru. Stabilizátor je vyrobený z uhlíkových (karbonobých) vláken a hliníku. Určen je pro kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky VDSLR, či klidně sportovní kamery. Oproti běžné verzi S-40 je výrazně lehčí a manipulaci s ním, je tedy jednodušší.

Steadicam obsahuje 5 ložisek zajišťujících hladký a stabilní záběr. Stabilizátor je určen pro práci se zařízení o maximální hmotnosti 1 kg.
Je možné ho využívat s těžší kamerou, nicméně práce se stabilizátorem bude náročnější na obsluhu. Steadicam má schopnost být namontovaný na vestu s ramenem (jiného výrobce než Flycam).Camrock VS-40C má pohodlné, ergonomické držadlo, které je měkké, příjemné na dotek. Hlava je nastavitelná ve dvou rovinách.
Sada obsahuje 4 ks závaží o hmotnosti asi 100 gramů každé.

Dobře vyvážený steadicam umožňuje pořizovat snímky dosud známé jen z profesionálních videí. Upozorňujeme, že správná rovnováha je základem pro příjemnou a pohodlnou práci s přístrojem.

steady

Stabilizátor z uhlíkových vláken váží pouhých 650g (bez závaží).

SPECIFIKACE
-> min. výška: 25cm
-> max. výška: 37cm
-> max. zatížení: 1kg
-> hmotnost (bez závaží): 650g
-> materiál: uhlíková vlákna, hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
8x
4
7x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: