Potřebujete-li akutně něco převzít, neváhejte nám zavolat. Většinu položek máme skladem v Praze. Volejte kdykoliv na +420 608 628 808 a nebo pište na info@film-technika.com ;)

Kamerový Steadicam Flycam Junior

Kód: 0081
44 hodnocení
Značka: FLYCAM
3 699 Kč 3 057,02 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Flycam Junior je nejlevnější Flycam tyčového tvaru. S nosností až 1,5 kg se tak stává dokonalým steadycamem pro začátečníky, či lidi hledající levnější stabilizaci. Flycam Junior je dodávaný s plastovou rychloupínací destičkou a je jednim z nejprodávanějších Flycamu vůbec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníková konstrukce při takto nízké ceně určitě překvapí a nově od června roku 2015 je Junior dodávaný s rychloupínacím systémem.Flycam Junior obsahuje dokonce jako ostatní Flycamy brašnu, plastový rychloupínací systém a náhradní díly.

Podívejte se prosím na níže uvedené video, které natočil jeden z našich zákazníku.

Pro toto video zákazník použil Canon 600D a Flycam Junior.
Jsme velice rádi, že žijeme v době kdy svůj talent může probudit skoro kdokoliv, neboť kombinace
tohoto Canonu a Junioru se již dá sehnat opravdu levně :)Od našeho zákazníka jsme dostali referenční video natočené na Sony Alfa a7s, které natočil pomocí našeho Flycamu Junior. Z videa jsme samozřejmě velice nadšení a rádi se o něj s vámi podělíme !


V některých částech videa je ovšem vidět, že plastová rychloupínací destička byla zatížená až až...způsobuje to menší efekt vibrace směrem nahoru / dolu. 
Autor videa používal Sony A7s + speed booster a Canon řady L 16-35mm, což je naprostý extrém zatížení na plastovou destičku, neboť
objektiv je dlouhý. Nejde o váhu, ale tlak v přední části destičky.

Děkujeme Tomášovi za video !!!

Flycam Junior je tedy stabilizátor určený pro kamery s hmotností až 1,5 kg. Model jsme sami testovali na GH3 / GH4 a na Canonech s APS-C čipem, to znamená řady 600D, 7D, 550D atd.

Flycam Junior doporučujeme všem kdo začíná a nemá dostatečné prostředky pro lepší stabilizaci. Nic lepšího za tuto cenu bohužel nenajdete ani u konkurence. Máte-li zájem zainvestovat více, podívejte se prosím na modely jako NANO DSLR, DSLR-HD, CF řady, Camtree Wonder 3 a nebo Flycam C5.

SPECIFIKACE
-> stabilizátor je vyrobený z hliníku.
-> odměkčené madlo pro snadnější držení.
-> průměr 1. kotouče, závaží - 65mm
-> tloušťka 1. kotouče - 4.5mm
-> upínací šroub (do kamery) - 1/4" (klasický foto šroub)
-> hmotnost jednoto kotouče,závaží - 95 gramů
-> průměr "sáněk" - 23mm
-> matně černá barva

Flycam-junior-hand-held-stabilizer-base-plate-1_united1
 

OBSAH BALENÍ
1) plastová rychloupínací destička
2) Flycam Junior
3) sada závaží, šroubků a náhradních dílů

quick-release-nano-8785

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: