Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 15:00.

Kamerový stativ VT-1500

Kód: 00000
BESTSELLER
61 hodnocení
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Řada VT-1500 je sice jeden z nejlevnějších modelů na našem webu, avšak díky hlavě VT-1510 a vyšší nosnosti zvládne být stativ VT-1500 ideálním pomocníkem nejen pro statické záběry. Ideální bude do sekce "low budget video", kdy vlastně díky VT-1510 a nějaké lehčí zrcadlovky, či menší kamery lze dělat hezky plynulý švenk dle vašich potřeb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada VT-1500 je produktem, který svým způsobem charakterizuje celý náš web. Již několik let se pro vás snažíme vybírat co nejkvalitnější příslušenství pro video a částečně foto, za slušné peníze. Pokud je něco na našem webu opravdu výhodné, tak je to právě tento stativ. Verze VT-1500 obsahuje sice plastovou, ale hezky fluidní, lehkou hlavu se širší a bezpečnou stativovou destičkou. Švenk a pohyb v osách záklonu a otáčení je dokonale plynulý. Fluidní hlava VT-1510 je obecně i produkt, který si spousta zákazníků kupuje pro začátek ke svým kamerovým jízdám, tzv."sliderům".

Mrkněte prosím na níže uvedené "testovací" video KingJoy stativů.V horizontálním a vertikálním náklonu lze hlavou udělat plynulý pohyb, což u stativů v nižší cenové relaci není vždy samozřejmostí.
Stativ navíc obsahuje tzv."leg spreader" nebo-li pavouka, kterého vidíte držet jednotlivé nohy pohromadě jako ochranu proti nečekanému roztažení.

table

Nosnost přiložené hlavy (VT-1510 - prodáváme i zvlášť) je solidních 4 kg.
Hlava je schopná předklonu směrem dopředu pod úhlem až -75° a záklonu směrem dozadu pod úhlem +91°.
Hlavu ze stativu nelze demontovat, t.j. je fixní.

aaaa

Rychloupínací destička je oproti obdobným stativům v dané cenové relaci o něco pevnější. Spodní strana destičky má pevnější, ostřejší úhly a rozměrově je výrazně větší než u jiných výrobců. Jedná se sice o tvrzený polyamide, ale uváděná nosnost 4 kg by opravdu měla bezproblému sedět i při tvrdším zacházení.

UNITED1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz