Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:30.

Video DSLR stativ TS53

Kód: 10116
BESTSELLER
5 hodnocení
Značka: CAMROCK
1 790 Kč –17 %
ts53
1 790 Kč –17 % 1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Camrock TS53 je profesionální stativ vyrobený pomocí speciální hořčík-hliníkové technologie. Jeho odolná struktura umožňuje využiti v těch nejnáročnějších podmínkách. Kvalita zpracování a použitých materiálu zaručuje nadprůměrně vysokou životnost a stabilitu. Ideální pro těžší digitální fotoaparáty, zrcadlovky a videokamery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model TS53 je z řady "levných" stativů ten nejbytelnější z naší nabídky. Díky 3/8" závitu pro uchycení hlavy je možné stativ využít i jako alternativu pro videostativ. Stačí k němu dokoupit nějakou fluidní hlavu z naší nabídky. Doporučujeme klidně i hlavu FT-1510 z naší nabídky. Základní kulová hlava je však velice pevná tak i tak, avšak jí nemůžete použít pro švenkování.


Camrock TS53
je profesionální stativ vyrobený pomocí speciální hořčík-hliníkové technologie. Jeho odolná struktura umožňuje využiti v těch nejnáročnějších podmínkách. Kvalita zpracování a použitých materiálu zaručuje nadprůměrně vysokou životnost a stabilitu. Ideální pro těžší digitální fotoaparáty, zrcadlovky a videokamery.

Kulová hlava umožňuje přesné a bezpečné umístění kamery v požadované poloze. Dvojitý sloupec umožňuje obracené připevnění hlavy pro usnadnění fotografování malých objektu. Dokonce můžete použit i dvě hlavy najednou!

Čtyři-sekční nohy jsou vybaveny kovovou přezkou a systémem rychlých klipů. Stativ obsahuje zabudovanou vodováhu a standardní 3/8" závit, který umožňuje připojit jakoukoliv hlavu s tímto závitem.

united2

aaaa

VLASTNOSTI
-> vysoká kvalita materiálu
-> robustní kulová hlava
-> velmi vysoká stabilita a trvanlivost
-> 4 stupně vytažení
-> rychlá a jednoduchá obsluha
-> snadná přeprava
-> pohodlná brašna v ceně

aaaa

SPECIFIKACE
-> max. výška s nasazenou hlavou: 153cm
-> min. pracovní výška s nasazenou hlavou: 43,7cm
-> transportní výška s nasazenou hlavou: 53,5cm
-> nosnost: 6kg
-> hmotnost stativu: 1,23kg
-> hmotnost hlavy: 0,32kg
-> barva: černá

united1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: