Potřebujete-li akutně něco převzít, neváhejte nám zavolat. Většinu položek máme skladem v Praze. Volejte kdykoliv na +420 608 628 808 a nebo pište na info@film-technika.com ;)

Steadycam S-63

Kód: 1316
14 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
4 199 Kč 3 470,25 Kč bez DPH
Doručení do 5 dnů

Kamerový stabilizátor má nosnost 1 až 3 kg. Verze S-63 CARBON navíc váží pouhých 780 g, což z něj dělá velice lehký steadicam, stabilizátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tip od FILM-TECHNIKA: Silně doporučujeme si připlatit za "Flycam Nano DSLR", popř "Camtree Wonder-3" a nebo jiné Flycamy v rozmezí od 4 do 6 tisíc - dosáhnete lepších stabilizačních výsledků. Nejste si s výběrem stabilizátoru jistí, nechte si určitě poradit (zavolejte nám, či napište). Obecně produkty společnosti Flycam dosahují znatelně lepších výsledků než ostatní stabilizátory v obdobné cenové relaci. Ani po x letech zkušeností se společností Flycam nejsme schopni je nahradit lepším, kvalitnějším produktem (v dané cenové relaci). Hledáte-li úplnou špičku stabilizace, zaměřte se stabilizátory značky Glidecam (cenově náročnější).

Steadicamy řady VS, nebo S jsou vizuálně velice lákavé a vypadají velice kvalitně, nicméně faktem je, že jejich stabilizace (nejspíš z důvodu ložiska) nedosahuje takových výsledků jako produkty značky Flycam, či ještě lépe Glidecam. V žádném případě nechceme rozmlouvat Váš výběr, avšak po mnoha kladných reakcích na náš přístup otevřeného hodnocení vlastních produktů Vám silně doporučujeme se přiklonit ke značce Flycam / Glidecam.

Produkty V / VS-C / S, jsou velice kvalitně zpracované a v porovnání s otatními jsou velice levné. Nejde-li Vám však pouze o co nejnižší cenu, doporučujeme tedy výše uvedené modely.

aaaa

Steadycam S-63

Kamerový stabilizátor Steadycam S-63 CARBON

Kamerový stabilizátor, steadycam S-63 CARBON je lehký typ stabilizátoru, steadicam.
Steadicam je vyrobený z uhlíkových vláken a hliníku. Pozor na obdobné označení produktu S-63 bez karbonového vlákna.

S-63 je nástupcem menší, slabší verze S-43.

united1

Díky použití karbonového vlákna je produkt opravdu lehký a bez závaží má hmotnost jen kolem 780 g, což je na steadicam opravdu málo.Steadicam je určený pro kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky VDSLR, menší kamery a sportovní kamery. Stabilizátor je určen pro práci se všemi typy kamer od 1 kg do 3 kg. Je možné použít zařízení těžší, ale práce se steadicamem pak není nijak lehká.
Produkt má pohodlné, ergonomické držadlo, osazenou měkkou gumou pro bezpečné, protikluzné držení.

Hlava je nastavitelná ve dvou rovinách. Sada obsahuje 6 ks závaží, které dohromady mají hmotnost 750 g.

Přístroj je určen pro amatérské i profesionální uživatele.
Sada obsahuje ochranný obal, brašnu.

aaaa

SPECIFIKACE
-> výška min: 39 cm
-> nadmořská výška max: 63 cm
-> maximální zatížení: 3 kg
-> hmotnost zařízení (bez závaží): 780 g
-> materiál: uhlíková vlákna, hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: