Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:30.

Video stativ FT-RAZOR II - 180 cm

Kód: 180180
Akce BESTSELLER
22 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
6 300 Kč –29 % 4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Předobjednávky (skladem v prosinci)

FT-Razor II je video stativ s fluidní hlavou, nosností 10 kg a výškou až 180 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FT_razor_2

Řada Razor II má nosnost solidních 15 kg a stativ dosahuje výšky až 180 cm. Oficiální nosnost nedoporučujeme sledovat. Stativ dle nás reálně unese spolehlivě kameru do 10 kg. Stativ má možnost tlumení zdvihu pomocí tlumícího kola na levé straně hlavy.
Pokud byste hledali ještě silnější model, podívejte se na Kingjoy VT-3500.

Stativová hlava lze uzamknout v horizontální ose pomocí vytahovací páčky. Razor II v naší nabídce vyčnívá poměrem nosnosti a výšky. Je ideálně vysoký pro valnou většinu videí a nosnost 15 kg bohatě stačí většině tvůrců. Hlava má přednastavenou tuhost hlavu pro otáčení (pan ose) a o plynulosti hlavy se lze přesvědčit v níže uvedeném videu.

Tripod je solidní, bytelný a jeho hlava přináší velmi překvapující výkony. Švenk hlavou je krásně tlumený a to se středním odporem v horizontální ose. Měli jsme kdysi problém správně nakalibrovat hlavu, aby se neprotáčela moc rychle, či naopak těžce a ztuha. Pořád však je nákladné na výrobu vytvořit tlumící vložku v horizontální ose a proto stativ má možnost horizont pouze zamykat úplně, nikoliv ztlumit. Odpor v otáčení je však tak akorát tuhý.

V ose zdvihu je již možné hlavu upravovat pomocí závitu na levé straně hlavy. Stativ vřele doporučujeme všem kameramanům, kteří si nechtějí kupovat něco co nefunguje, ale na druhou stranu nechtějí za stativ dávat desítky tisíc. Pro uživatele, kteří hledají vyšší nosnost, či jim vadí absence tlumení horizontální osy je zde k dispozici VT-3500 v hlavou VT-3530.

lock_system_lq

razor_mk2-2_lq

Razor II je standardně doručován vč.gumových nožiček. Nožičky lze sundat a mít tak bodce na spodní straně. V terénu jsou bodce ideálnějším řešením.

nohy_lq

SPECIFIKACE  

-> max.výška: 180 cm
-> min.výška: 85 cm
-> hmotnost: 4,6 kg
-> nosnost: 15 kg - doporučujeme však zatěžovat max.do 10 kg.
-> počet sekcí: 3
-> rozpětí nohou od sebe při vytažení: 51 cm

OBSAH BALENÍ  

1) stativ
2) fluidní hlava
3) švenkovací páčka
4) brašna na stativ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: