Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:30.

Videostativ s fluidní hlavou FT-Genix

Kód: 0002
BESTSELLER
16 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
6 190 Kč 5 115,70 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Kamerový stativ FT-GENIX patří k nejlepším produktům s naší značkou "FILM-TECHNIKA", což jsou produkty, které jsme si nechali pro vás vyrobit na zakázku. Hledáte-li pevný, cenově dostupný videostativ, tak již není třeba dál hledat. FT-Genix je běžný hliníkový videostativ o třech úrovních, obsahující jak středového pavouka, který se prohýbá při každém složení a následně vysouvacího pavouka s gumovými nožičkami na zem, který lze na stativ připnout vždy dle potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamerový stativ FT-GENIX patří k nejlepším produktům naší značky "FILM-TECHNIKA", což jsou produkty, které jsme si nechali pro vás vyrobit na zakázku. Hledáte-li pevný, cenově dostupný videostativ, tak již není třeba dál hledat. FT-Genix je běžný hliníkový videostativ o třech úrovních. Obsahuje středového pavouka, který se prohýbá při každém složení a následně vysouvacího pavouka s gumovými nožičkami na zem, který lze na stativ připnout vždy, dle potřeby.

S produktem pracujeme i my, když točíme nějaké video na zrcadlovku, či vlastně spíše už "bezzrcadlo". Pro nás nosnost je poměrně důležitá, neboť používáme i externí rekordér, ramenní rigy a jiné příslušenství, které nasazujeme přímo na stativ. 

stativ

Máme samozřejmě v nabídce lepší stativy. Konkrétně model VT-3500 určitě lepší bude, nicméně FT-Genix je bestsellerem právě kvůli optimální výšce 180 cm a tím pádem i výhodnější cenové relaci. Nosnost 10 kg stačí s přehledem na většinu situací a brašna ke stativu, je spíše už takový bonus.

Fluidní švenk pro záklon (v ose nahoru / dolu) je opravdu plynulý a má hezky tlumený dojezd. Švenk do stran bohužel lze pouze zamknout a budete si muset spokojit s poměrně citlivým a svižnějším otáčení v ose. Otáčení a jeho rychlost tedy nelze regulovat a švenkovat je potřeba s citem. Dosáhnout se dá určitě skvělých výsledků, však ho sami používáme :)

Pokud hledáte něco většího a ještě pevnějšího, či možnost tlumení osy otáčení, přesměrujeme vás na VT-3500.

Gumový pavouk slouží pro zakrytí ostrých bodců na nohou a bezpečnějšího upevnění celkově.

Produkt jako takový je doslova bestseller v naší nabídce, neboť je fakt, že když si projedete internet, moc konkurenceschopný stativ nenajdete. U tohoto produktu logicky přicházíte o "značku" a "komerční reklamu". Výrobky onoho typu jsou obecně u nás na webu vždy velice dostupné a přitom velmi kvalitní.

pozadí

SPECIFIKACE  

-> min. pracovní výška: 80 cm
-> max. pracovní výška: 180 cm
-> transportní výška: 85 cm
-> nosnost: 10 kg
-> materiál: hliník
-> hmotnost: 4,93 kg(včetně hlavy)
-> počet sekcí: 3
-> úhly náklonu hlavy: -80°/+90°
-> průměr rozloženého pavouku: 75 cm
-> průměr trubek u stativové nohy: 21 mm, 17 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: