USB-DC duální nabíječka EN-EL3e baterií pro Nikon
Kod: 9332Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu



Nabíječka NEWELL USB-DC duální nabíječka pro EN-EL3e baterie do kamer Nikon. Bez ohledu na kapacitu a počet vašich baterií, je budete muset někdy nabít a ne vždy tenhle moment nastane ve chvíli, kdy máte přístup k elektrické síti. Díky možnosti napájení z libovolného USB portu můžete zařízení používat s notebookem, powerbankou, nabíječkou smartphonu nebo při řízení v zapalování.
Nabíječka Newell má dva nezávislé nabíjecí kanály, takže můžete baterie nabíjet rychle a bezpečně. Pokročilé ovladače regulují parametry procesu nabíjení, zabraňují přehřátí a přebíjení a zajišťují maximální životnost baterie.
Dioda informuje o aktuálním stavu zařízení - během nabíjení svítí červeně, konec procesu je indikován změnou barvy diody na zelenou.
Značka Newell je na trhu již mnoho let a má dlouhý seznam spokojených zákazníků mezi profesionály i amatéry.
| TECHNICKÉ SPECIFIKACE | |
|---|---|
| Napájení: | USB (5 V 2 A min.) |
| Proud nabíjení: | 1x 8,4 v 700 mA / 2x 8,4 V 500 mA |
| Rozměry: | 8,1 x 6,4 x 2,1 cm |
| Hmotnost: | 42 g (bez kabelu) |
| Kompatibilita: | EN-EL3e baterie |
| OBSAH BALENÍ | |
|---|---|
| 1) Nabíječka | |
| 2) USB - micro USB kabel (adaptér do sítě) |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
.png)
