Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

USB-DC duální nabíječka NP-W126 baterií pro Fujifilm

Kod: 10043
3 ocen
zł86,78 zł71,72 bez VAT
W MAGAZYNIE W PRADZE
Możemy doręczyć do:
13. 8. 2025

Duální USB nabíječka Newell, alternativní způsob dobíjení Fujifilm baterií s označením NP-W126.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DMW-BLC

Newell-F550

2

Bez ohledu na kapacitu a počet vašich baterií, je budete muset někdy nabít a ne vždy tenhle moment nastane ve chvíli, kdy máte přístup k elektrické síti. 
Díky možnosti napájení z libovolného USB portu můžete zařízení používat s notebookem, powerbankou, nabíječkou smartphonu nebo při řízení v zapalování.

Nabíječka Newell má dva nezávislé nabíjecí kanály, takže můžete baterie nabíjet rychle a bezpečně. Pokročilé ovladače regulují parametry procesu nabíjení, zabraňují přehřátí a přebíjení a zajišťují maximální životnost baterie.

Dioda informuje o aktuálním stavu zařízení - během nabíjení svítí červeně, konec procesu je indikován změnou barvy diody na zelenou.
Značka Newell je na trhu již mnoho let a má dlouhý seznam spokojených zákazníků mezi profesionály i amatéry.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Napájení: USB (5 V 2 A min.)
Proud nabíjení:  1 x 8.4V 700mA / 2x 8.4V 500mA
Rozměry: 8,1 x 6,4 x 2,1 cm
Hmotnost: 42 g
Kompatibilita: baterie NP-W126 pro Fujifilm

 

OBSAH BALENÍ
1) Duální nabíječka
2) USB-microUSB kabel (balení neobsahuje síťový adaptér)

Parametry dodatkowe

Kategoria: USB
Výrobce kamery: Fujifilm

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Kontrola bezpieczeństwa

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz