Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 17:00.

Comica BoomX-D D2 - bezdrátový video mikrofon, mikroport na rozhovory

Kód: 3338
Akce
130 hodnocení
Značka: COMICA AUDIO
7 390 Kč –40 %
comica boomx d2
7 390 Kč –40 % 4 390 Kč 3 628,10 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení

BoomX-D je profesionální bezdrátový mikrofon ideální na rozhovory, výuková i fitness videa. Dodává se v různých variantách. Pro kamery a fotoaparáty, smartphony, či Apple zařízení. Funguje na 2,4 GHz frekvenci, obsahuje displej a 5 hodinovou baterii dobíjecí přes rychlé USB-C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

úvodní_boomxBoomX-D je žhavou novinkou pro rok 2020/21. Momentálně nejzajímavější mikroporty na našem webu. Jedná se o doslova "miniaturní" bezdrátové mikrofony ideální pro rozhovory, fitness videa, vlogování a zkrátka jakékoliv účely, kde hraje roli čas (rychlost nastavení), spolehlivost a hlavně kvalita zvuku. BoomX-D je dlouho očekávaný konkurent pro světově známé Saramonic Blink500 porty. Oproti obdobným zařízením má BoomX-D výhody v integrovaném displeji, dosahu (až 50 metrů) a možnost rozdělení zvukové stopy na mono, či stereo. Rozdíl se následně projevu tak, že u setu s dvěma vysílači jsou mluvící rozdělení zvlášť do levého a pravého kanálu. V případě, že by během rozhovoru jeden mluvící třeba zakašlal, lze jej bezpečně a jednoduše na chvíli ztlumit.

BoomX-D je v současné chvíli k dispozici v níže uvedených variantách. Varianty D1 a D2 jsou univerzální. Pokud byste chtěli využít systém pro kameru i telefon, zvolte určitě variantu D1 / D2 (jen musíte vymyslet chodné uchopení na telefon). Doporučujeme třeba duální držák. Pokud máte Android smartphone, který neobsahuje 3,5mm jack, ale pouze USB-C potřebujete tuto redukci. Pokud máte iPhone / iPad, potřebujete tuto redukci. Vše ostatní (kabel na kameru, či smartphony s 3,5mm zdířkou) je už v základu balení.

Varianty UC1 a UC2 jsou vhodné pro USB-C zařízení (Android smartphone, tablety, PC, notebooky). Není potřeba žádná další redukce.

Varianty MI1 a MI2 jsou pro iOS zařízení jako jsou iPhone a iPad.

comica_D1 boomx_D2 comica_boomx_UC1 comica_boomx_UC2 MI1 MI2
Comica BoomX-D D1 je určena pro jednoho mluvícího, respektive jeden zdroj vysílání, protože teoreticky kdybyste nahradili přiložený mikrofon jiným, s duální hlavou, tak by mohli mluvit i dva lidé. Comica BoomX-D D2 je určena pro dva mluvící. Balení obsahuje kabel TRS (zrcadlovky, kamery) a TRRS pro smartphone s 3,5mm jackem. Toto řešení je univerzální vždy stačí použít redukci dle potřeby. Comica BoomX-D UC1 je určena pro jednoho mluvícího, respektive jeden zdroj vysílání, protože teoreticky kdybyste nahradili přiložený mikrofon jiným, s duální hlavou, tak by mohli mluvit i dva lidé. Comica BoomX-D UC2 je varianta pro dva mluvící (respektive dva zdroje zvuku), ale mluvící mohou být až 4 lidé díky duálnímu klopovému mikrofonu, jenž lze dokoupit zvlášť. Skvělé pro rozhovory Android zařízení. Comica BoomX-D MI1 je určena pro jednoho mluvícího, respektive jeden zdroj vysílání, protože teoreticky kdybyste nahradili přiložený mikrofon jiným, s duální hlavou, tak by mohli mluvit i dva lidé. Comica BoomX-D MI2 je varianta pro dva mluvící (respektive dva zdroje zvuku), ale mluvící mohou být až 4 lidé díky duálnímu klopovému mikrofonu, jenž lze dokoupit zvlášť. Skvělé pro rozhovory iOS Apple zařízení.
Comica BoomX-D D1 obsahuje v balení TRS kabel (do kamery, fotoaparátu) a zároveň TRRS kabel pro smartphone, či notebook s jednou zdířkou. Univerzální řešení. Pro iphone stačí dokoupit tuto redukci. Je to nejoblíbenější varianta, protože se dá použít jak s kamerou, tak třeba telefonem. Jen je potřeba nějaká redukce (dle typu zařízení), Pro Apple iPhone je potřeba koupit tento adaptér. Pro USB-C zařízení pak tento kabel. Comica BoomX-D UC1 je určena primárně pro Android smartphony, či tablety. Lze však zapojit i do počítače s USB-C konektorem. Při zakoupení USB-C by v případě změny koncovky uživatel musel dokoupit celý přijímač za jiný. Comica BoomX-D UC2 je určena primárně pro Android smartphony, či tablety. Lze však zapojit i do počítače s USB-C konektorem. Při zakoupení USB-C by v případě změny koncovky uživatel musel dokoupit celý přijímač za jiný. Comica BoomX-D MI1 je určena pro zařízení iOS. Obsahuje Lightning koncovku, takže nejsou potřeba žádné kabely. Přijímač tak pevně drží přímo v iPhonu / iPadu. V případě změny koncovky musí uživatel koupit celý přijímač zvlášť. Comica BoomX-D MI2 je určena pro zařízení iOS. Obsahuje Lightning koncovku, takže nejsou potřeba žádné kabely. Přijímač tak pevně drží přímo v iPhonu / iPadu. V případě změny koncovky musí uživatel koupit celý přijímač zvlášť.

 

typy_pripojeni

BoomX-D má výdrž až 5 hodin. To je u těchto malých kapesních zařízení docela nevídané. Celý systém vysílače navíc obsahuje klopový mikrofon na krk a pokud jej zrovna používat nechcete, obsahuje i mikrofon zabudovaný přímo ve vysílači. To je vhodné třeba na rozhovory, kdy krabičku jenom přiložíte mluvícímu blíže k obličeji, nebo ji položíte třeba na stůl.
Varianta D1 / D2 lze klidně použít s mobilním telefon viz.obrázek níže. Klipsnu akorát nasadíte přímo na telefon. Nezapomeňte však, že na iPhona potřebujete ještě tuto redukci.

comica_boomx_D1 (15)comica_boomx_D1 (21)

boom_x_legal

První ukázka použití v praxi! Viz.video níže.

LOXONE - Chytré osvětlení from Jan Choc on Vimeo.

Delší porovnání Comica BoomX-D D2 uvidíte v níže uvedeném streamu produkce Špetla Film.

easy_setup
způsoby_využití

banner_compressed

 comica_ax1

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Bezdrátový signál: digitální 2,4 GHz
RF frekvence (pásmo): 2400 - 2483,5 MHz
RF skenování kanálů: Automatické vyhledávání vhodného kanálu
Max. dosah: 50 metrů
Max. počet jednotek: 2 vysílače a 1 přijímač
Kvalita záznamu: 48 kHz / 16-Bit
Prodleva <20 ms (max)
PŘIJÍMAČ (RECEIVER)
Možnosti uchycení: svorka (klipsna) na pásek, shoe mount (sáňky)
Typ uchycení: kamera (hotshoe)
Anténa: 1 x integrovaná
Počet kanálů: 2 (stereo)
Vstup audio: 1 x 3,5 mm TRS samice - mikrofonní výstup (do kamery třeba)
1 x 3.5 mm TRS samice - sluchátka
Citlivost: 0 až 12 dB
Nabíjení: 1 x USB-C
Přibližná RF sensitivita: -86 dBm
RF výstup výkon: 10 mW
Zdroj napájení: integrovaná baterie
Typ baterie: 1 x vestavěná, nabíjecí
Kapacita baterie: 300 mAh
Přibližná výdrž baterie: 5 hodin
Displej: 1 x LCD displej (ukazuje signál, stav baterie, hlasitost)
Materiál: plast
Provozní teplota: 0 a 50°C
Rozměry: 1.5 x 0.9 x 2.2" / 39 x 22 x 55 mm
Hmotnost: 29 g
VYSÍLAČ (TRANSMITTER)
Možnosti uchycení: svorka (klipsna) na pásek + klopový mikrofon na klopu
Anténa: 1 x integrovaná
Vstup audio: 1 x 3,5 mm TRS samice - na mikrofon (vstup)
Nabíjení: 1 x USB-C
Přibližná RF sensitivita: -86 dBm
RF výstup výkon: 10 mW
Zdroj napájení: integrovaná baterie
Typ baterie: 1 x vestavěná, nabíjecí
Kapacita baterie: 300 mAh
Přibližná výdrž baterie: 5 hodin
Displej: 1 x LCD displej (ukazuje signál, stav baterie, hlasitost)
Materiál: plast
Provozní teplota: 0 a 50°C
Rozměry: 1.5 x 0.9 x 2.2" / 39 x 22 x 55 mm
Hmotnost: 29 g
MIKROFON
Typ mikrofonu: integrovaný
Zvukové pole: Mono
Charakteristika: všesměrová
MIKROFON 2
Typ: Klopový
Zvukové pole: Mono
Charakteristika: všesměrová
Výstupní konektor: 1 x 3,5 mm TRS samec (jack)

 
25

OBSAH BALENÍ
1) BoomX-D přijímač
2) BoomX-D vysílač (2x)
3) TRS kabel do kamery, foťáku, počítače
4) TRRS kabel pro smartphone, speciální zařízení (notebooky)
5) Kočka proti větru (2x)
6) USB-C kabel pro nabíjení (bez zdroje do zásuvky) - ten zakoupíte klidně u nás.
7) Klopový mikrofon (2x)

 

KE STAŽENÍ

 product_details_04

MANUÁLY

Comica BoomX-D manuál v ČJ: pdf4
Nejnovější manuál vždy najdete na stránce výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz