Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Evoke 1200B LED bodové světlo

Kód: 29810
Neohodnoceno
Značka: Nanlux
113 290 Kč 93 628,10 Kč bez DPH
Na dotaz

Vývoj na další úroveň ve filmovém průmyslu – uvedení a představení zcela nového dvoubarevného LED bodového světla Nanlux Evoke 1200B

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evoke 1200B představuje novou posilu pro kameramany a hlavní osvětlovače ve filmové a televizní produkci.

Vysoký výkon, ještě lepší, než jsi dokážete představit
Evoke 1200B dosahuje pozoruhodné světelné účinnosti, zejména díky extrémnímu výkonu 61 030 luxů na 3 metry při nastavení barevné teploty 5 600K (s reflektorem), čímž překonává také 1,8K HMI Par nebo 2,5K fresnel se schopností okamžitého přechodu barevných teplot. Působivá funkce zabránění blikání je také součástí světla Evoke 1200B, aby vám poskytlo stejný dokonalý zážitek napříč kompletní řadou Nanlux.

Evoke 1200B představuje revoluční zážitek díky kombinaci ikonických výhod LED s vysokou světelnou účinností a bez nezbytného předehřívání.

Široký rozsah barevných teplot 2700K-6500K – od východu slunce přes denní světlo až po západ slunce
CRI: Průměr 96
TLCI: Průměr 97

Evoke 1200B je vybaven pokročilými technologiemi mixování dvoubarevného světla, zajišťujícími kontinuitu a přesnost změny barevné teploty od 2700K až po 6500K. Všechna světla Evoke 1200B prošla přísným a profesionálním testováním a také kalibrací. Úpravu barevné teploty lze snadno provést otočením knoflíku, díky čemuž se CTO/CTB gely stanou minulostí. Nabízí také mnohem větší flexibilitu při filmování díky simulaci přirozeného světla - od východu slunce přes denní světlo až po západ slunce. Kromě toho integrovaná funkce konstantního výstupu podporuje ladění rozsahu barevných teplot bez jakéhokoli posunu nebo změny intenzity.

Evoke 1200B, s designem pro profesionály, kteří dbají na kvalitu podání barev, přináší vynikající schopnost zprostředkování skutečných barev během natáčení. To vše dokazují hodnoty CRI, TLCI a TM-30.

Stupeň krytí IP 54 – kdekoli? Opravdu kdekoli!
Celé světlo Evoke 1200B má v hermeticky uzavřené struktuře stupeň krytí IP54, čímž vydrží také extrémní podmínky, jako jsou déšť, sníh nebo prach. Na stejnou hodnotu je posílena také ochrana napájecího zdroje. Déšť, sníh nebo písečná bouře. Žádný problém!

Jemné ladění v krocích po 0,1% pro dokonale přesné nastavení
Nabízí zjednodušené a intuitivní menu rozhraní, vizualizované na 2,8-palcovém displeji, díky čemuž je Evoke 1200B snadno ovladatelný ve všech aspektech.

Stmívání je jemně nastavitelné od 0 do 100% v krocích po 0,1% s vysokou plynulostí. Náhlý skok je eliminován v nízké výstupní části mezi 0-1%. Pět křivek stmívání, dostupných prostřednictvím DMX ovládání, dokonale odpovídá přesnému požadavku průmyslového standardu: LINEAR, EXPONENT, LOGARITHM, S CURVE, GAMMA 2.2.

Neomezené možnosti připojení
Umožňuje komplexní kabelové/bezdrátové ovládání, které lze bezproblémově integrovat do různých pracovních postupů na place. Zejména kabelové a bezdrátové ovládání DMX činí z přesného a digitálního ovládání osvětlení na scéně jistotu – lze jej připojit k DMX konzoli pomocí 5-pinového kabelu nebo ovládat bezdrátově prostřednictvím vestavěného modulu LumenRadio TimoTwo. Spolehlivost a flexibilita jsou hlavními atributy pro realizaci kreativních nápadů.

LumenRadio TimoTwo
Vysílací i přijímací funkce TimoTwo umožňují a garantují snadné a stabilní spojení s jinými zařízeními.

Aplikace NANLINK
Připojuje se k systému ovládání osvětlení NANLINK prostřednictvím vestavěného 2.4G nebo Bluetooth. Zároveň nabízí přesné a profesionální ovládání - to vše jednoduše a spolehlivě.

DMX/RDM
Kabel se připojuje k DMX konzoli přes zabudovaný 5-pinový XLR port s cílem dosáhnout stabilního a spolehlivého ovládání.

Kabelové ovládaní
Připojuje se k drátovému ovladači prostřednictvím portu na hlavě světla a poskytuje alternativní řešení pro přesné ovládání na scéně.

Navrženo pro časté používání a dlouhou životnost
Tepelný management vysoce výkonných LED diod byl při vývoji modelu Evoke 1200B zásadní. NANLUX vytvořil pro Evoke 1200B ještě efektivnější systém řízení tepla pro optimalizaci jeho odvodu při zachování kompaktního krytu světla. Tato modifikace efektivně dosahuje vyšší účinnosti a delší životnosti LED diod při vysoké provozní teplotě - to vše ve srovnání s běžným LED osvětlením.

Vylepšený systém ovládání ventilátoru se 4 provozními režimy pro různé scénáře natáčení a prostředí: Režimy Smart Mode, High Speed, Low Speed a Off. Inteligentní senzory, které se přizpůsobují okolní teplotě, umožňují sledování teploty LED diod v reálném čase a automaticky upravují rychlost ventilátoru, čímž nabízejí lepší rozptyl a minimální hladinu hluku.

High Speed Mode (Vysokorychlostní režim)
Zvýšený odvod tepla v režimu vysoké rychlosti, aby splňoval požadavky na natáčení v prostředí s vysokou teplotou.

Low Speed Mode (Režim nízké rychlosti)
Omezuje úroveň hluku v přijatelném rozsahu pro natáčení na place a zároveň účinně odvádí teplo. V režimu nízké rychlosti je maximální výkon 50 %.

Off Mode (Režim vypnutí)
Ventilátor se vypne s cílem minimalizovat hladinu hluku pro optimální zvukové prostředí. Maximální výkon je 10% v režimu vypnutí.

Klasický design konstrukce – kompaktní a efektivní
Zdědil podstatu designu z modelu Evoke 1200 - pro jeho konstrukci byly použity slitiny hliníkového tlakového lití, hmotnost holého světla je udržována na 7,75 kg, což je pouze 70 % hmotnosti 1,8K HMI. To mu dává výhodu z hlediska přenosnosti při zachování potřebné intenzity. Všechny základní ovládací prvky jsou integrovány na hlavě světla a jsou snadno přístupné.

Nabízí DC kabely v délce 7.5 metru jako standard a 10m a 12m propojovací kabely jako volitelné doplňky, čímž se prodlužuje dosažitelná vzdálenost napájecího zdroje. Samo uzamykací konektor umožňuje rychlé a pevné připojení.

Rychloupínací supersvorka a offsetový třmen jsou součástí standardní výbavy. Pevně zajišťují napájecí zdroj na světelném stojanu a konstrukci a usnadňují rychlou výměnu hlavy světla. Nová konstrukce offsetového třmenu s úhlem 15° pro větší rozsah naklápění při použití softboxů a dalšího příslušenství pro tvarování světla, všechna vylepšení jsou určena pro rychlou produkci na place.

2700-6500​

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Barevná teplota (Kelvin): 2700 - 6500 
CRI: 96
Rozměry (Š x V x D) (mm): 330x241x210
Luminance: 18570 @3m (5600K w/45° reflector)
Výkon (W): 1200
Napájení: DC48V/25A Max, AC100-240V 50/60Hz
Hmotnost (kg): 7,5
Typ bezdrátového přenosu: RF (2.4 GHz), Bluetooth
Světelné spektrum: Bi-color
DMX: Ano
Zabudovaná baterie: Ne

 

OBSAH BALENÍ
1) Evoke 1200B
2) Třmen
3) Napájecí adaptér
4) Reflektor RF-NLM-45
5) Propojovací kabel 7,5m
6) Bezdrátový ovladač WS-RC-C2
7) Napájecí kabel 6m
8) Rychloupínací svorka AS-CP-QR-EV
9) USB flash disk
10) Návod k použití + Referenční příručka DMX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz