Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:00.

360 ° konferenční kamera Kandao Meeting PRO

Kód: 19418
Akce BESTSELLER
8 hodnocení
Značka: KANDAO
29 990 Kč –23 %
Kandao Meeting PRO 360° Conferencing Camera 1
29 990 Kč –23 % 22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

360 ° konferenční kamera Kandao Meeting PRO 360 ° vám poskytne skutečný zážitek tváří v tvář. Zachycení konferenční místnosti s masivním rozlišením 8000 × 3000 při 30 fps, poskytování videa 1080P HD s křišťálově čistým zvukem

Detailní informace

Detailní popis produktu

meeting_pro

360 ° konferenční kamera Kandao Meeting PRO 360 ° vám poskytne skutečný zážitek tváří v tvář. Zachycení konferenční místnosti s masivním rozlišením 8000 × 3000 při 30 fps, poskytování videa 1080P HD s křišťálově čistým zvukem.

Aktualizovaná aplikace Meeting AI 2.0 poté zpracovává toto obrovské množství obrazových a zvukových dat, přičemž vybírá a kombinuje nejrelevantnější části scény pro vykreslení konečného výstupu 1080p. Tento přístup 8K-in-1080p-out nejen poskytuje masivní vizuální upgrade ve srovnání s tradiční konferenční kamerou 1080p-in-1080p-out, ale také prezentuje scénu setkání mnohem pohlcujícím způsobem, který dříve nebyl možný.

Inteligentní sledování a automatické ostření
Videokonferenční systém Kandao Meeting PRO je vybavený AI, která automaticky zaměřuje zdroj zvuku a ihned zaostří na tvář.

Všesměrový zvukový systém
8 všesměrových mikrofonů Kandao Meeting Pro zaručuje skvělý zvuk a projev v každém směru v okruhu 5,5 metru. plně duplexní reproduktory, minimalizují hluk a ozvěny, které na vás udělají dojem.

8K Capturing & 1080P Streaming (8K-in-1080p-out)
Díky přizpůsobeným ultra-HD objektivům typu rybí oko vám konferenční kamera Kandao 360 ° Metting Pro poskytuje široké zorné pole a zajistí, že budete ve skupinovém videu vidět jasněji. Zachytává panoramatické video rychlostí 30 snímků za sekundu. 

Optimalizace světla a barev
Na základě světelných podmínek místnosti, Kandao Meeting PRO dynamicky optimalizuje expozici a dolaďuje tóny pleti, takže ve videokonferenci budete vypadat skvěle, za jakéhokoliv světla.

Výkonné řešení pro jakýkoliv typ připojení 
Kandao Meeting Pro poskytuje celou řadu metod síťového připojení, včetně kabelového a bezdrátového připojení, uživatelé si mohou vybrat nejvhodnější způsob připojení podle situace zasedací místnosti.

• Wifi
• Port RJ45
• HDMI

• USB

Integrovaný systém Android
Kandao Meeting PRO má vestavěný systém Android a kompletní operační rozhraní. Uživatelé si mohou do tohoto zařízení stáhnout aplikaci pro videokonference a spustit software.

Snadné připojení a přehrávání
Díky konferenčním systémům Kandao Meeting PRO 360 ° se schůzky mohou konat kdekoli a kdykoli. Není vyžadován žádný další software. Jednoduše zapojte napájení do USB portu a během několika minut proměňte jakoukoliv místnost na videokonferenční prostor. Bez ohledu na to, že se budete scházet v malých zasedacích místnostech, nebo ve středně velkých konferenčních místnostech, Kandao Meeting je vaše nejlepší videokonferenční kamera.

Má výkonné dálkové ovládání Bluetooth, které vám udrží kontrolu. Dálkové ovládání Bluetooth pomáhá uživatelům rychle dokončit operace, jako je zapnutí, vypnutí, přepínání softwaru pro videokonference, přepínání režimů videa, ztlumení, zvýšení nebo snížení hlasitosti a spuštění lokálního nahrávání videa.

vykonny_meeting_pro02
propojeni_meeting_pro

jednani_meeting_pro02
kvalitni_meeting_pro2.gif
inteligentni_meeting_pro01
mluvci_meeting_pro
funkce_meeting_pro
pohodlny_meeting_pro2

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Rozlišení: Full HD (1920 x 1080)
Zorný úhel:  360 °
Funkce: Automatické ostření (autofocus)
Detekce tváří
Ovládání na dálku
Wi-Fi
Záznam na SD kartu
Interní úložiště 64 GB
Mikrofony: 8 vestavěných mikrofonů 
Reproduktory: 10 W reproduktor
Porty:  USB-A
USB-C
LAN
HDMI
Kompatibilní programy: Google Hangouts
GoToMeeting
BlueJeans
Slack
Zoom
Skype
WebEx
Microsoft Teams
CISCO
CONXme
Barva: Vesmírně šedá

 

OBSAH BALENÍ
1) Kandao Meeting PRO 360°
2) 12 V 3.5A Adaptér
3) USB
4) Manuál
5) Záruční list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: