Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 17:00.

Panasonic Lumix DC-GH6 (tělo)

Kód: 97990
20 hodnocení
Značka: PANASONIC
52 490 Kč 43 380,17 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení

Digitální fotoaparát Panasonic Lumix GH6 - Videocentrický fotoaparát s 25M photo, 5.7K/60p, C4K/120p & C4K/60p 4:2:2 10-bit video s neomezeným nahrávaním a bez rizika přehřívaní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

senzor

Neomezená doba záznamu videa 4:2:2 10 bitů C4K/4K 60p/50p

GH6 je první LUMIX, který nabízí interní záznam 4:2:2 10-bitů C4K/4K 60p/50p, a poskytuje neomezenou dobu záznamu při používání v doporučené provozní teplotě -10–40 ℃.. Ideální pro malé produkční týmy a náročné podmínky, kde jsou potřeba přenositelnost a špičková kvalita. Také umožňuje současný interní záznam a zároveň externí záznam prostřednictvím HDMI výstupu.
Doba záznamu závisí na kapacitě baterie a velikosti záznamového média.

5,7K v 10-bit 60p včetně interního záznamu do Apple Pro Res 422 HQ

4K 120p v 10-bit bez ořezu a VFR záznam až 300fps v 10-bit FullHDOdpovídá režimu 4K (4096x2160) podle definice organizace DCI.
Požadována je karta CFexpress nebo paměťová SD karta s rychlostí Video Speed Class 90.

Stabilizace obrazu až 7,5EV Dual I.S. 2

5osý duální stabilizátor obrazu Dual I.S.2 kombinuje stabilizaci uvnitř těla kamery Body I.S. a stabilizaci objektivu Lens O.I.S. a nabízí korekci o hodnotě až 7,5EV.
Na základě standardu CIPA [boční/podélný směr: při použití modelu H-FSA14140 ohnisková vzdálenost f=140mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: f=280 mm).

Newell-SupraCell-Replacement-Battery-LP-E6NH-5
gh6-engine

Nový Venus Engine

Nový Venus Engine přináší přibližně dvojnásobný výkon snímačů pro interní záznam 5,7K 30p v Apple ProRes 422 HQ, FHD 300p a 100MP a umožňuje vysokorychlostní zpracování nových vyšších počtů pixelů snímače a video s vyšším rozlišením a vyšším datovým tokem. Zároveň je významně vylepšena kvalita snímků. Nové inteligentní zpracování detailů nabízí vyšší rozlišení a novou optimalizovanou redukci šumu ve 2D a špičkovou 3D redukci šumu (pro videa). Výsledkem jsou přirozené snímky s minimálním šumem i při vysoké citlivosti. Vysoce přesná funkce Dual 3D Color Control vylepšuje reprodukci barev (jas, sytost a odstín), což vede k věrnějšímu a bohatšímu barevnému podání.

Nový 25,2 Megapixelový senzor

LUMIX GH6 se přináší první 25,2megapixelovým snímač Live MOS se systémovým standardem Micro Four Thirds™. Bez low-pass filtru jeho konstrukce umožňuje zvýšit množství pixelů i dosáhnout vyššího rozlišení pro realistické detaily. Jeho vyšší rychlost snímání dat zajišťuje záznam videa v rozlišení C4K/4K 120p a dávkové snímání 75 snímků za sekundu pomocí elektronické závěrky s minimalizací zkreslení rolling shutter.

Rychlost zpracování autofokusu byla ztrojnásobena, pohání ho systém DFD (Detekce kontrastu a hloubky od rozostření s 315 oblastmi). Aktualizovaný algoritmus vypočítává vzdálenost k vašemu objektu a předpovídá, zda se přibližuje nebo vzdaluje od fotoaparátu, přičemž předvídá, kde bude pro následující snímek. Funguje tak, že shromažďuje data z několika ohniskových rovin a poté vytváří 3D mapu hloubky v reálném čase.

senzor_1
03 01 02


Průkopník ve třídě Micro Four Thirds, bezzrcadlový fotoaparát Lumix GH6 od společnosti Panasonic je drobná bestie, která zpochybňuje plnoformátové rivaly, výkonný hybridní doplněk k videocentrické řadě GH, která nabízí špičkovou technologii pro kameramany i fotografy. GH6 správně exponuje přes 13+ stop, má zabudovanou stabilizaci posunu senzoru a lze jej spojit do záběrů VariCam s předinstalovaným obrazovým profilem V-log. Společnost Panasonic vytvořila kompaktní vlajkovou loď, kterou si mohou profesionálové zvolit jako vedlejší fotoaparát, jako primární kameru pro nepřetržité natáčení nebo jako doplňkový úhel pohledu na celovečerní produkci.


Video s vysokým datovým tokem

Nahrávání 5,7K 30p je podporováno ve vysoce kvalitních kodecích Apple ProRes 422 HQ/ProRes 422 pro vizuálně bezztrátové záběry s vysokým datovým tokem, které jsou vhodné pro intenzivní manipulaci v postprodukci.

GH6 podporuje neomezené nahrávání až do DCI 4K při 60p s 10bitovým vzorkováním 4:2:2 pro dokonalé detaily a hloubku barevného odstupňování.

Natáčení v režimu V-Log a V-Gamut vám poskytne 12+ stop dynamického rozsahu, který lze zvýšit na 13+ stop aktivací jeho dvou analogových obvodů zesílení pomocí režimu Dynamic Range Boost. Jeden okruh využívající ISO 800 absorbuje bohatost viditelného spektra při zachování detailů ve světlech a ISO 2000 zachycuje nízko šumové přechody černé ve stínech.

Dobře exponovaný snímek se složí, jakmile projde vyhrazeným obvodem pro syntézu obrazu. Tím se liší od duálního nativního designu, protože nevybíráte jedno nebo druhé ISO, ale oba pracují v tandemu. Režim Dynamic Range Boost je k dispozici pro záběry pořízené až 60 fps.

tesneni_2 tesneni_1
Tělo GH6 je navrženo tak, aby chránilo před srážkami a prachem až do -10°C. Navzdory utěsněné konstrukci je rozptylu tepla dosaženo prostřednictvím elektrického ventilátoru, chladiče a rámu, který odvádí teplo pryč ze snímače, motoru a paměťové karty.

 

diplej

slot

CFexpress typ B a SD

Slot pro dvě karty poskytuje možnosti závislé na datovém toku vašich videí. Slot CFexpress typ B je nezbytný pro záznam formátů s vyšším datovým tokem, jako je Apple Pro Res 422 HQ a 800 Mb/s 4:2:2 10bitové ALL-Intra záběry. Slot pro kartu SD zaznamenává přenosovou rychlost až 600 Mb/s při použití vysoce výkonných SD karet UHS-II U3 ​​Class 10.
Profesionální a spolehlivý design

Volnoúhlý 3"  bodový LCD displej se naklání směrem k vám, což umožňuje snímky pohodlně pozorovat a současně ostřit i v těch nejkrkolomnějších polohách kamery. Vyznačuje se vysokým kontrastem, vysokým jasem a vysokou viditelností i při silném slunečním světle. Jeho intuitivní design využívá statické dotykové ovládání a má vylepšený zamykací mechanismus pro snadnější použití.Panasonic dále nabízí zákazníkům si dokoupit tzv.V-log, což je "obrazový režim" (něco jako když si volíte zda budete natáčet na režim standardní, neutrální, černobílý, sépii atd), který působí vybledle. Toto "vybledlé" však znamená větší množství informací o obrazu, větší "dynamické rozsah". Jakmile si v postprodukci tento "V-logový", či HLG záběr nabarvíte - výsledky budou šokující. Jakmile jste nikdy s barvením takto nepracovali - je čas začít! Nebojte se toho, není to složité.

2   1
V-LOG - nenabarvené - vysoký dynamický rozsah.   V-LOG - upravené v Adobe Premiere Pro
3   4
V-LOG - nenabarvené - vysoký dynamický rozsah.   V-LOG - upravené v Adobe Premiere Pro

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Kompletní specifikace DC-GH6 v pdf: pdf4

 

OBSAH BALENÍ
1) Standardní příslušenství Panasonic Lumix GH6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz