Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 15:00.

Metabones T adaptér z PL na Sony E

Kód: 1389
1 hodnocení
Značka: METABONES
12 290 Kč 10 157,02 Kč bez DPH
Doručení do 14 dnů

Metabones PL adaptér MB_PL-E-BT1 Vám umožní připojit objektiv s PL bajonetem na Sony E kamery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metabones PL adaptér Vám umožní připojit objektiv s PL bajonetem na E-Mount kamery. Metabones adaptéry jsou vyrobené s použitím precizně zpracované mosazi a s chromováním jak na vnitřní, tak i na vnější straně, což zajišťuje pohodlí při práci a odolnost adaptéru proti korozi. Přední a zadní kontaktní plocha slouží k zachováni dovolené odchylky adaptéru, což zajišťuje správnou ohniskovou vzdálenost. Jedná se o mechanický adaptér, který neprovádí žádnou elektronickou kontrolu objektivu nebo metadat.

Adaptér také obsahuje odnimatelný, podpůrný držák s 1/4" závitem.

Kompatibilní s kamerami:

PXW-FS7, NEX-FS700, NEX-FS100, NEX-EA50, NEX-VG900, NEX-VG30, NEX-VG20, NEX-VG10, NEX-7, NEX-6, NEX-5R, NEX-5N, NEX-5, NEX-C3, NEX-3, NEX-A6000

U modelů A7S, A7R a A7 pouze v "APS-C Size Capture" režimu.

Proč si vybrat Metabones?

Od svého vzniku Metabones navrhuje a vyrábí adaptéry pro objektivy, které jsou považovány mezi profesionály a nadšenci, jako naprostá špička v kvalitě konstrukce a zpracování. Narozdíl od ostatních populárních značek, které upřednostňuji levnější, hliníkovou konstrukci těla, Metabones zvolili kvalitní, precizně zpracovanou mosaz s chromováním jak na vnější, tak i na vnitřní straně těla, což zajišťuje bezproblémovou montáž, pohodlí při práci, vysokou odolnost a v neposlední řadě i stylový vzhled. Boční strany adaptéru jsou vybaveny silnou "leaf-spring" strukturou pro posílení připojení adaptéru k objektivu, což způsobuje těsnost objektivu, snížení opotřebení a hlavně prevenci proti chybám v ostření a problémům optického zarovnání. Metabones využívá černou matnou barvu, která snižuje vnitřní odrazy na minimum a zachovává maximální kvalitu, kterou Vám objektiv nabízí.

Všechny Metabones adaptéry sdílí tuto preciznost, robustní zpracováni s vynikající povrchovou úpravu. Nový inteligentní adaptér obsahuje elektronické propojení špičkové kanadské technologie se skutečným elektronickým řízením objektivu přímo z těla fotoaparátu.

Klíčové vlastnosti adaptéru

-> tělo adaptéru je vyrobeno z mosazi, přesně zpracované a pochromované
-> saténová povrchová úprava - stejně jako u OEM objektivu
-> přesná a pevná spojení - objektiv perfektně pasuje do spoje bez nutnosti dalších uprav
-> navrženy tak, aby při ostření zachoval přesnou registrační vzdálenost, potřebnou k udržení optické kvality objektivů CRC nebo objektivů s plovoucími prvky
-> elektronická integrace clony - fotoaparát automaticky volí clonu v poloze P a expozičních režimech S, nebo ji můžete zvolit samostatně na těle fotoaparátu v režimech A nebo M.
-> EXIF data - identifikace objektivu, ohniskové vzdálenosti a clony 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz