Vážení zákazníci, i během nouzového stavu v ČR fungují všichni dopravci spolehlivě. Naše zásilky tak chodí na druhý den (při objednání do 14:00).

SAMYANG 35mm T/1,5 VDSLR AS UMC II

Kód: 9635/SON 9635/CAN 9635/NIK 9635/M4/ 9635/FUJ 9635/PEN 9635/CAN2 9635/SON2 Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: SAMYANG
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Doručení do 5 dnů Doručení do 5 dnů Doručení do 5 dnů Doručení do 5 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Manuální video objektiv 35mm T/1,5 VDSLR AS UMC II od společností Samyang.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objektiv Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II je širokoúhlý manuální video objektiv navržený pro fotoaparáty s full frame snímačem. Lze využít ve fotografování i v kinematografii a je ideální jak pro amatéry, tak pro profesionály. Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II je pečlivě navržen pro vytváření profesionálních filmů a videí. Světelnost můžete změnit hladce a tiše pomocí odnímatelného clonového prstence. Stupnice vzdálenosti a "T" hodnoty jsou označeny na obou stranách objektivu pro snadnější manipulaci.

Konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 10 skupinách zahrnující 2 skla s vysokým indexem lomu, které zajišťují kompaktnost objektivu a zvyšují ostrost, a 1 asférický člen (ASP), který minimalizuje barevné aberace a tím zajišťuje vynikající kvalitu obrazu. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) optimalizuje průnik světla, čímž redukuje nežádoucí záblesky a stíny. Tento objektiv je známý pro svůj krásný bokeh. Osvojil si konstrukci plovoucích optických členů k docílení co nejmenší zaostřovací vzdálenosti. Tento objektiv je dodáván spolu se sluneční clonou ve tvaru květiny, přední a zadní krytkou a měkkým pouzdrem.

Asférický člen (ASP)
Asférické členy účinně optimalizují aberaci k zajištění vynikajícího rozlišení, ostrosti a kontrastu na všech snímcích.

Vysoký index lomu (HR)
Kvalitní sklo s vysokým indexem lomu zajišťuje jasnější obraz.

Technologie povrchové úpravy Ultra Multi Coating (UMC)
Firma Samyang Optics využívá vlastní technologii povrchové úpravy UMC k redukci záblesků a stínů pro zachycení jasných a svěžích barevných snímků.

Odnímatelná sluneční clona a clonový prstenec
Měkké a ozubené prstence (clonový a ostřící) jsou optimalizovány pro natáčení videa tak, aby poskytly pohodlné a přesné snímání okolního prostředí.

Video objektiv VDSLR II
Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II je jedním z objektivů tvořící Samyang VDSLR Kit. Tyto objektivy vytváří stejnou barvu obrazu a mají jednotnou polohu clony a ostřícího prstence s cílem zajistit maximální pohodlí při natáčení.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Typ: video
Stabilizace: ne
Počet lamel clony: 8
Typ ostření: manuální 
Formáty: Full-frame
Max. clona: 1,5F
Min. clona: 22F
Optická konstrukce: 12 prvků v 10 skupinách
Min. zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Průměr: 83 mm
Velikost filtru: 77 mm
Pevná ohnisková vzdálenost: 35 mm
Barva: černá
Délka: 111,5 mm
Typ bajonetu: Canon EF / Canon EF-M / Fuji X / MFThirds / Nikon F / Pentax K / Sony A(Minolta AF) / Sony E-FF
Hmotnost: 715 g

 

OBSAH BALENÍ
1) Objektiv
2) Přední a zadní krytka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: