Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

SAMYANG V-AF 35mm T/1,9 (Sony FE)

Kód: 31286
Akce Novinka
4 hodnocení
Značka: SAMYANG
13 890 Kč 11 479,34 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE
Můžeme doručit do:
20.6.2024

První filmové objektivy AF na světě. Novou řadu V-AF tvoří první objektivy na světě pro tvůrce videí navržené tak, aby s nimi bylo vytváření videoobsahu ještě pohodlnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny filmové objektivy Samyang V-AF jsou určeny pro bajonet Sony E a jsou vybaveny několika skvělými a důležitými funkcemi, jako jsou ozubená kolečka pro boční ostření, kontrolka nahrávání tally a jednotný tvarový faktor celé řady. Díky stejné hmotnosti a velikosti je snazší používat objektivy s příslušenstvím, jako jsou gimbaly nebo drony, protože je nemusíte znovu vyvažovat, což může někdy být časově náročné. Řada sestává z objektivů 20 mm T1,9, 24 mm T1,9, 35 mm T1,9, 45 mm T1,9 a 75 mm T1,9.

Řada V-AF podporuje v malém a lehkém provedení rozlišení až 8K, takže je velice vhodná pro používání s ručními gimbaly a drony stejně jako ve studiích a v produkcích na lokacích. Všechny objektivy nové řady jsou barevně sladěny, aby se zabránilo posunům při výměně objektivů. Devět lamel clony umožňuje přirozeně vypadající bokeh.

V přední části je také kontrolka nahrávání tally, která indikuje, kdy kamera zaznamenává. Jde o funkci, kterou velmi oceňují kromě jiných také youtubeři.

Na straně objektivu je nastavitelný volič, který lze nastavit tak, aby používal ruční ostření nebo aby umožnil úpravu clony otáčením ostřicího prstence. Pod tímto přepínačem je tlačítko pro udržení ostření, které umožňuje uzamknout zaostření na určitou vzdálenost. Prostřednictvím aktualizace firmwaru může uživatel přiřadit posuvníku také další požadované funkce.

Konstrukce objektivu V-AF 35 mm T1,9 sestává z 10 členů v 8 skupinách a obsahuje speciální čočky – 2 ASP a 2 HR, které videům dodávají ostrý a filmový vzhled. Zaostřování je zajišťováno lineárním zaostřovacím motorem Samyang STM, který poskytuje tiché a plynulé automatické zaostřování s minimalizováním vibrací a šumu. Kruhové 9lamelové provedení clony vytváří jemný bokeh s rozmazaným pozadím, díky kterému subjekty vyniknou a snímek bude budit dojem hlubokého prostoru.

Klíčové vlastnosti
-Jednotný tvarový faktor v rámci celé řady
-AF s lineárním zaostřovacím motorem Samyang STM
-Vepředu kontrolka nahrávání tally
-Ozubená kolečka pro boční ostření
-Plynulé otáčení zaostřování
-Barevné sladění všech objektivů
-Určeny pro snímače full-frame

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Průměr: 70 mm
Počet lamel clony: 9
Velikost filtru: 58
Typ ostření: Automatické zaostřování
Délka: 72,1 mm
Počet členů/skupin objektivu: 10/8
Bajonet objektivu/fotoaparátu: Sony FE
Maximální clona: 1,9
Maximální zvětšení: 0,17
Minimální zaostřovací vzdálenost: 29 cm
Hmotnost:  280 g

 

OBSAH BALENÍ
1) Objektiv
2) Sluneční clona 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz