Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Karbonový slider, kamerová jízda 60 cm

Kód: 0055
Novinka
7 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
3 590 Kč –22 % 2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Nosnost tohoto slideru je kolem 10 kg. Celková hmotnost však pouze 1,6 kg. Průměr tyčí cca 19 mm a slider lze využít s jakýmkoliv typem kamery, spíše jde o to abyste zvolili vhodnou fluidní hlavu. Mrkněte tedy do naší nabídky na vhodnou videohlavu. Pro tento typ doporučujeme se nebát zainvestovat i do nějaké lepší, nebo slider přeci jenom něco vydrží oproti těm nejlevnějším sliderům z naší nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

uvodni2

Kamerový, karbonový slider CARBON-S je slider, jenž jsme se rozhodli nabízet našim zákazníkům kvůli velkému počtu dotazů kolem tohoto typu jízdy. Karbonový slider logicky bude lehčí a vzhledem k netradičnímu zpracování lze dosáhnout lepších jízdních vlastností. Problémem uhlíkového vlákna je obecně cena. Karbon je výrazně dražší a kvalitnější materiál než hliník, na druhou stranu životnost je delší a investice určitě není zbytečná.

Nosnost tohoto slideru je kolem 10 kg. Celková hmotnost však pouze 1,6 kg. Průměr tyčí cca 19 mm a slider lze využít s jakýmkoliv typem kamery, spíše jde o to abyste zvolili vhodnou fluidní hlavu. Mrkněte tedy do naší nabídky na vhodnou videohlavu. Pro tento typ doporučujeme se nebát zainvestovat i do nějaké lepší, nebo slider přeci jenom něco vydrží oproti těm nejlevnějším sliderům z naší nabídky.Slider obsahuje 6 ložisek, 4 boční a 2 středová, která mění úplně všechno. Pro nastavení správné vůle lze utáhnout ložiska na středu, či naopak povolit. Spodní strana navíc obsahuje závity na 1/4" šrouby a potom dokonce tři závit 3/8", což není vůbec u tohoto typu slideru běžné. Často právě absence středového úchytu je odrazujícím faktorem při koupi tohoto typu jízdy.

Slider lze nasadit jak na jeden stativ, tak na 2 až 3 různé stativy. Inteligentní nožičky s dotažením a zapadnutím do zubů, připomínající "rossete mount" vám zajistí bezpečnost při instalaci přímo v terénu.

karbon_slider

Testování slideru CARBON-S od AVmarketing na Vimeo.

SPECIFIKACE  

-> materiál: uhlíkové vlákno
-> délka pojezdu: 60 cm
-> hmotnost: 1,6 kg
-> nosnost: 10 kg
-> minimální zatížení: 1 kg
-> počet ložisek: 6
-> vestavěná vodováha
-> 3/8" šroub pro montáž stativové hlavy
-> 1/4" a 3/8" závity pro montáž externího příslušenství

Karbonový slider | FILM-TECHNIKA.COM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz