Motorizovaný slider MSH-70 (70 cm)

Kód: 10574
6 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
7 190 Kč 5 942,15 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

MSH-70 motorizovaný slider s délkou pojezdu 70 cm a nosnosti 20 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

film-technika-motorizovaný-slider-msh-70-slider-s-nosnosti-20-kg-2MSH-70 je nová verze motorizované řady sliderů SL, nyní je motor a pojezd zabudovaný do konstrukce slideru. Stačí pouze připojit slider k napájení (power banka či NP-F750 baterie), stáhnou Android/iOS aplikaci do mobilu nebo připojit externí joystick (obsahem balení), a můžete využívat slider naplno, bez nutnosti šroubovat a nasazovat řemeny. 

OVLÁDÁNÍ SLIDERU
Motorizovaný slider můžete ovládat dvěma způsoby: pomocí ovladače, který připojíte díky RJ-45 kabelu (funkce ovladače najdete v manuálu pro předchozí verzi tohoto slideru), nebo pomocí mobilní aplikace, kterou připojíte ke slideru přes Bluetooth. Aplikace je dostupna pro Android a iOS, stačí pouze naskenovat příslušný QR kód, který najdete přímo na konstrukci slideru.

kabely

canon nikon2 sony2 panasonic
CANON
Ovládací kabely C1 a C3
NIKON
Ovládací kabely N1 a N3
SONY
Ovládací kabely S1 a S2
PANASONIC A OLYMPUS
Ovládací kabely O1, P1 a C2


DETAILNÍ POPIS APLIKACE
Vložte do slideru F750 baterií nebo jej připojte k power bance. Stáhněte si aplikaci pro Android/iOS. Zapněte slider a aplikaci. Po zapnutí aplikace Vám vyskočí upozornění pro zapnutí Bluetooth. Po zapnutí Bluetooth se zobrazí seznam zařízení, kde bude dostupný pouze slider. Následně se Vám zobrazí okno s nastavením bodu počátečního bodu "A" a koncového bodu "B". Poznámka: aplikace je v angličtině.

film-technika-motorizovaný-slider-msh-01-menu-1

Stiskněte šipku vpravo/vlevo pro nastavení počáteční polohy jezdce slideru a výběr potvrďte stisknutím obrázku clony(viz. obrázek výše). Stiskněte šipku vpravo/vlevo pro nastavení koncové polohy a výběr potvrďte stisknutím obrázku clony. Poté se Vám zobrazí ovládací okno(viz obrázek níže).

film-technika-motorizovaný-slider-msh-70-menu-1-2

Po dokončení nastavení počátečního a koncového bodu můžete přejít k přímo k pohybu slideru. Stačí pouze zvolit rychlost pojezdu od 1% do 100% a nastavit, zdá chcete opakovat pojezd v opačném směru. Poté stačí stisknou start/stop tlačítko (obrázek clony) a slider začne vykonávat pohyb. Tlačítky vpravo/vlevo můžete okamžitě měnit směr pojezdu. Pro návrat do menu stiskněte tlačítko "zpět".

film-technika-motorizovaný-slider-msh-01-menu-1-3

Po vstupu do hlavního menu můžete se vrátit zpět do ovládaní slideru, můžete zvolit možnost nastavení slideru pro časosběr nebo opětovně nastavit počáteční a koncový bod.

film-technika-motorizovaný-slider-msh-01-menu-1-4

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Délka pojezdu: 70 cm 
Nosnost: horizontální pohyb: 20 kg
Pohyb při 45°: 2,5 kg
Materiál: slitina hliníku
Vstupní napětí: 5V - 7,5 V DC
Max. proud: 1 A
Průměrný proud: 800 mA
Komunikační rozhraní: Bluetooth 4.0
Dosah: 8 m
Rozhraní spouště: jack 2,5 mm
Napájení: power banka, pomocí micro USB 
F750 baterie

 

OBSAH BALENÍ
1) Motorizovaný slider
2) RJ-45 kabel
3) Ovladač
4) Brašna pro přenos
5) NP-F770 baterie
6) USB NP-F nabíječka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: