Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:00.

Stativový adaptér s rychloupínací destičkou standard Manfrotto (501, 500AH, 701HDV)

Kód: 599
BESTSELLER
15 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Stativový adaptér s rychloupínací destičkou vyrobený podle standardu Manfrotto(501, 500AH, 701HDV), určený pro montáž na různé druhy stativů či monopodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stativový adaptér s rychloupínací destičkou vyrobený podle standardu Manfrotto(501, 500AH, 701HDV), vhodný pro upevnění na jakýkoliv stativ. Konstrukce vyrobená ze slitiny hliníku zaručuje naproste bezpečí pro Vaši techniku. Nechybí ani vestavěná vodováha a boční 1/4" a 3/8" závity pro upevnění externího příslušenství.

Rychloupínací systém lze použít pro gimbaly Moza Air 2, Moza Aircross, Weebill-S jako adaptér na stativ pro rychlé sundavání kamery z gimbalu na stativ. Funguje to však jedním směrem, tím pádem je potřeba mít neustále nasazenou destičku z balení gimbalu. Ta, která je přiložená v tomto upínacím systému by na gimbal šla, ale může jej zbytečně poškrábat. Není tak precizně vytvarovaná jako ta z gimbalu.
Budete akorát muset vyšroubovat pojistku, která je součástí upínací systému. Vyšroubovat jí lze imbusovým klíčem.

SPECIFIKACE  

-> vestavěna vodováha
-> zabezpečení: zamykací tlačítko a tlačítko proti náhodnému vysunuti
-> rychloupínací destička: 1/4" a 3/8" šroub
-> plochá pro vysunutí destičky: 20mm
-> boční upevnění příslušenství: 1/4" a 3/8" závit
-> montáž: 1/4" a 3/8" závit
-> materiál: slitina hliníku
-> barva: černá
-> hmotnost: 300g

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Statívový adaptér 28.7.2020 22:55
Kvalitný adaptér na statív, s rýchloupínaciou doštičkou s <span class="show-tooltip" title="1/4&quot; závit je nejpoužívanější standard u fotoaparátu i kamer. Obsahuje jej každá kamera i fotoaparát. U velkých, těžkých kamer se používá ještě robustnější 3/8&quot; závit, který je však většinou ihned vedle 1/4&quot; závitu."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/1-4/">1/4</a></span> a <span class="show-tooltip" title="3/8&quot; závit je o něco širší než klasický 1/4&quot; foto závit. Používá se u těžších profesionálních kamer, nebo stativových hlav. Valná většina stativů obsahuje právě 3/8&quot; závit pro bezpečné ukotvení hlavy."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/3-8/">3/8</a></span> šróbmi. Pevný z kvalitný, som spokojný.
Odpovědět