Kamerový Slider FT-GLX 120 cm

Kód: 1112
5 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
Doručení do 5 dnů

Kamerový slider FT-GLX 120 cm je 4 generace slideru obdobného typu, který v ČR nemá konkurenci.Oproti předchozím verzím dochází ke zpevnění pojezdové plochy, vůle prakticky vymizela a slitina hliníku je ještě pevnější. Slider je z té nejnižší cenové relace, avšak kvalita pojezdu je opravdu fascinující. Nikdy předtím bychom nevěřili, že za takto nízkou částku lze vyrobit tak kvalitní, kamerový slider.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamerový slider FT-GLX 120 cm je 4 generace slideru obdobného typu, který v ČR nemá konkurenci.Oproti předchozím verzím dochází ke zpevnění pojezdové plochy, vůle prakticky vymizela a slitina hliníku je ještě pevnější. Slider je vyrobený na zakázku a za pomocí "feedbacku" uživatelů je ještě lepší ! 

Kamerový slider FT-GLX 120 cm je slider, který v ČR nemá konkurenci. Slider je z té nejnižší cenové relace, avšak kvalita pojezdu je opravdu fascinující. Nikdy předtím bychom nevěřili, že za takto nízkou částku lze vyrobit tak kvalitní, kamerový slider.

slider_kamerovy_filmtechnika_film_technika_dslr_4


aaaa

Kamerový slider FT-GLX 120 cm je slider, který si může koupit i kdejaký profesionální kameraman. Slider překvapuje, dokonce až odpuzuje svojí nízkou cenou. Slidery v této cenové relaci s kovovým ložiskovým pojezdem totiž nejsou moc "funkční" pojezd se často zadrhává, pohyb není plynulý a často jsou to pouze vyhozené peníze.

Slider FT-GLX 120 cm však kupodivu žádnou větší vůli nemá a plynulost pohybu příjemně překvapuje! Není to Konova slider, ale je téměř 3 x levnější ! Produkt určitě doporučujeme všem, od začátečníka po profesionála.

Slider se dá používat pro vertikální a horizontální záběry.

Kolejnice je vyrobena z tuhého hliníku. Slider obsahuje montážní závity (1/4 "a 3/8") na koncích a středu lze tedy slider pohodlně připevnit na stativ. Na koncích je dále závit pro nasazení přiložených nožíček. Nožičky je možné bez problému sundat.

Slider obsahuje 4 ložiska a styl umístění ložisek je obdobný jako u slideru Konova K5 (Konova má však ložiska 3 a navíc z ultra kvalitní ocele s naprosto přesnou laserovou výrobou).

Na slider se dá nasadit hlava, kamera se závitem 3/8". Majitele malých stativových hlav se závitem 1/4" tedy bohužel budou muset zakoupit 3/8" hlavu (což běžně v praxi je standardní sliderový závit pro uchycení hlavy) a my některé levnější hlavy naštěstí máme v sekci "stativy, hlavy".

aaaa

SPECIFIKACE
-> délka: 120 cm
-> hmotnost: 2312 g
-> materiál: hliník
-> barva: černá
-> montáž na stativy: 1/4 "a 3/8"
-> slider s kuličkovým ložiskem, kovové válečky.

Ochranná brašna je součástí balení.

Aretace videohlavy: 3/8" závit, nikoliv malý 1/4" (foto) závit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: