Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Kamerový slider, kamerová jízda VLS-FT-60

Kód: 100355
9 hodnocení
Značka: CAMROCK
3 299 Kč –12 %
Kamerový slider, kamerová jízda VLS-FT-60
3 299 Kč –12 % 2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
Vyprodáno

Kvalitní, cenově dostupný kamerový slider řady VLS-FT nabízí funkční ložiskový peněz za příznivou cenu. 1,5 kg lehký kamerový slider s nastavitelnými ložisky vám umožní dělat dokonale plynulé záběry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamerový Slider řady VLS-FT je ložisková varianta kamerového slideru. Délku slideru naleznete v nadpisu produktu. 

Ložiskové slidery by čistě teoreticky měli dosahovat lepších výsledků, nicméně jejich provedení je složitější, takže pokud dojde ke špatné, nepřesné výrobě, může mít ložisko dramatický dopad na špatný, rozklepaný obraz. 

U slideru typu Konova, Kessler se samozřejmě nic takového neděje, ale u některých levnějších výrobků by nepřesná výroba kovových ložisek byla opravdu problém a to primárně z důvodu nižších nákladů na výrobu. Nicméně právě proto spousta výrobců vyrábí svoje ložiskové jezdce z tvrzené gumy, či měkčího plastu a nesnaží se vytvořit kovová ložiska za "málo peněz".

united1
aaaa
VLS-FT řada a její ložiska se nastavují pomocí menšího imbusového klíče. Upravovat takto lze pouze jeden pár, jednu stranu ložisek. Ložiska na opačné straně drží celou dobu napevno. 

Tuhost ložisek jako takových lze potom povolovat a utahovat opět imbusem z horní strany jezdce. Utahovat můžete opět pouze jeden pár ložisek na jedné straně, druhá strana je opět napevno. 

united2

Po seřízení jednotlivých ložisek dostane vážně pevného jezdce, který se ani po pevnějším uchopení a snaze ohnout nehne, neboť minimálně rukou nepocítíte žádnou vůli.

aaaa
Jelikož je slider v porovnání s Konova, či Kessler slidery opravdu levný, má slider nepatrnou nevýhodu. Materiál je levnější, ložiska nejsou z "ultra oceli" (jako u Konova slideru) a proto slidery při těch nejpomalejších pohybech vyžaduje pevněji uchopit jezdce a až pak dělat plynulý pohyb. Mluvíme zde však opravdu o pomalém pohybu, ne běžném používání. Se slidereme se dá úplně v pohodě dosáhnout naprosto profesionálních výsledků a dokonale hladkých pohybů.

Je třeba nezapomínat na nízkou cenovou relaci tohoto produktu, který ve své cenové kategorii pravděpodobně zvítězí nad každým modelem. Chování a kvalita tohoto slideru se dá přirovnat k námi nabízeným produktům "ProAim ZEAL 100 cm slider" a "FT-SURE slider". ProAim ZEAL je velice obdobný produkt, z hlediska bytelnosti je však na tom lépe. FT-SURE je však velice podobná alternativa.

united3

Pro uzamknutí, zpomalení pohybu bude sloužit boční brzda.

Slider obsahuje dohromady 3 závity 1/4" a 3 závity 3/8".

aaaa
SPECIFIKACE

-> hmotnost: 1535 g
-> materiál: Al, Hliník
-> barva: černá
-> závit pro hlavu / kameru: 1/4" s přiloženou redukcí na 3/8"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz