Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Konova Slider K2 100cm

Kód: 100001
Akce BESTSELLER
45 hodnocení
Značka: KONOVA
7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Konova Slidery snad ani nemusíme představovat. Světová špička je konečně skladem v Praze. Konova řady K2 je druhá generace slideru značky Konova, obsahující trojložiskový pojezd. Maximální zatížení je až 18 kg, slider nemá žádnou vůli ani při plném zatížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konova_slider_prodej

Světová špička sliderů -  slidery společnosti Konova konečně dorazily na FILM-TECHNIKA. Nedokážeme si moc představit, nebo popsat v čem by slider mohl a měl být lepší. Konkrétně řada K2 je již o něco starší tudíž se samozřejmě dají očekávat lepší výsledky třeba u řady K5, či nejnovější generace řady K7. Nicméně má smysl investovat do slideru jako je Konova ? Z nezaujatého "kameramanského" hlediska jsme měli možnost otestovat desítky kusů různých výrobců, různých modelů a způsobu provedení jízdy. Konova je jediný výrobce u kterého takového to "standardní" provedení slideru bylo nejpřesnější. Začátečník nemusí na první pohled poznat rozdíl. Slidery vypadají tak nějak stejně a dost odpudivě působí srovnání cen "od nejdražšího", kdy na vás jako první vyskočí Kessler, nebo Konova. Platíte však za kvalitu.Berte prosím v potaz, že slidery vždy obsahují nějakou vůli. Po nasazení nějaké robustnější videohlavy je vždy vidět, že působení hmotnosti na jezdce je znatelné a nebo naopak není až tak patrné. Na našem webu nabízíme samozřejmě slidery i nejlevnější, které mají občas naprosto extrémní vůli a jezdec se při velkém tlaku na hranu začíná zasekávat. U Konova slideru však můžete vždy počítat s prakticky nulovou vůlí, neboť si nastavení tuhosti ložisek směrem k ližině nastavujete sami pomocí přiložených imbusů.

Pro úplný začátek bohatě stačí verze K2 / K3. Pro pokročile a náročnější uživatele je zde verze K5 a pro majitelé těžkých, drahých kamer je zde verze K7, která zároveň může uspokojit i extrémně náročného majitele menší kamery.

Konova_K7_slider_APředstavujeme Vám světově nejobliběnější slider vůbec! Konova K2 - 100cm!

SPECIFIKACE  

-> délka pojezdu: 100cm
-> šířka slideru(kolejnice) : 4,67cm 
-> počet ložisek: 3
-> ideální zatížení: 3-12kg 
-> maximální zatížení: 18kg 
-> Camera mount/přidělání kamery, či hlavy: 3/8" závit 
-> spodní závity pro podpůrné stativy: 1/4" a 3/8" 
-> barva: černá
-> plně kovová konstrukce

KONOVA SLIDERY POPIS

SPECIFIKACE  

1) brašna konova - kvalitní ochranná brašna
2) Konova Slider K2
3) futrály na nožičky
4) nožičky
5) zarážky

K2E


Referenční videa pro Vaše pochopení, proč je Konova nejlepší.

K2_page_05-4

K2_page_03-4

K2_page_03-2

K2_page_10-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz