Podpěrná noha pro slider (2kusy)

Kód: 120006
3 hodnocení
Značka: PROAIM
4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Podpěrná noha pro bezproblémové uchopení slideru na jeden stativ. Ideální řešení pro uživatele slideru s jedním tripodem. Naprosto eliminuje jaké koliv prohnutí při zatížení koncové hrany slideru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt, který zde dlouhou dobu chyběl. Nejlepší řešení pro majitele sliderů s jedním stativem. Práce se dvěma stativy je často velice složitá, taková nemotorná a někdy i finančně velice náročná. Podpěrná noha pod slider Vám umožní uchytit slider pomocí 1/4" šroubu na horní (pod sliderem) straně a dole pomocí tzv.kovové svorky.

Proaim-Tripod-Stability-Arm-for-Slider-60

Celý produkt je v podstatě teleskopická tyč, kterou podepřete Váš slider z jedné strany. Výrobek tedy obsahuje jednu teleskopickou tyč. Tato podpěrná noha je použitelná se všemi typy slideru, respektive žádný slider z naší nabídky nepostrádá tři spodní závity pro uchopení slideru. Je standard aby slider měl na spodní straně ližiny 3 x 1/4" a 3 x 3/8" závit, samozřejmě kromě slideru typu Ikan, či SL-3, které jsou tyčové a fungují na jiném principu.

Proaim-Tripod-Stability-Arm-Set-for-Slider-20
Při zakoupení dvou kusů od nás automaticky dostanete tuto, níže uvedenou brašnu brašnu. Dvě podpěrné nohy jsou samozřejmě lepší, nicméně jsme měli dobré výsledky s jednou nohou.

Proaim-Tripod-Stability-Arm-for-Slider-bagpacking0

OBSAH BALENÍ

2 x podpěrná noha pro slidery
Při zakoupení 2 ks od nás zákazník dostanete automaticky ochrannou brašnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: