Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Camtree Galaxy vesta pro Flycam

Kód: 00777
Akce BESTSELLER
10 hodnocení
Značka: CAMTREE
19 990 Kč –27 %
Camtree Galaxy vesta pro Flycam
19 990 Kč –27 % 14 499 Kč 11 982,64 Kč bez DPH
Na dotaz

Camtree Galaxy je vesta určena primárně pro stabilizátory značky Flycam. Její nosnost je neuvěřitelných 10 kg a použitelná je s jakýmkoliv typem Flycamu. Minimální hmotnost zatížení stanovena není.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3dbox_2

Galaxy vesta výrobce Camtree je produkt určený primárně pro produkty společnosti Flycam. "Primárně určený" vlastně znamená pouze to, že sedí průměr koncové zdířky (kolíku) s rukjetí od Flycamu. Galaxy vesta tedy lze použít i s produkty jiných výrobců jako je třeba Glidecam.

Samostatný produkt vypadá lehce jako nějaké sci-fi brnění. Obecně steadicamové vesty mají velice profesionální vzhled a velice přitahují pozornost. Vestu jako takovou lze doporučit zákazníkovi už při zatížení Flycamu kolem 2-3 kg, neboť představa držet Flycam v ruce déle jak 2-5 minuty při větším zatížení je vážně nereálná. Doporučujeme si doma hmotnost 3 až 6 kg vzít do ruky a vyzkoušet si, jak dlouho vydržíte (3-6 kg, protože něco váží Flycam a něco samozřejmě kamera).

Vesta sice vypadá visuálně lákavě, ale stojí to za to ?

Narovinu Vám popíšeme příklad z praxe. Níže uvedené "promo" video na produkt Flycam Redking a Galaxy vestu jsme točili s naší Sony FS7 a měli jsme velký problém udělat nějaký normální záběr bez vesty. Realně se tam hmotnost pohybovala kolem 6-8 kg, což je na jednu ruku opravdu moc a "rozvibrujete" si Flycam sami tím, že se Vám začne klepat ruka. Po nasazení Camtree Galaxy vesty se stal kvalitním "steadicam operátorem" i náš kolega, který Flycam snad nikdy v ruce nedržel.

Díky možnosti utahování dvou knoflíku s označením (+/-) na upevnění pružiny uvnitř ramene lze dosáhnout optimálního bodu, kdy Vám Flycam nelítá nahoru, ani nepadá dolu. Nastavení síly napnutí pružiny je mimo jiné jediná věc, kterou lze u Camtree Galaxy vesty nastavovat (nepočítáme-li úpravu velikosti popruhu pro správnou velikost vesty).

Flycam-Galaxy-Arm-&-Vest-with-Redking-Video-Camera-Stabilizer-2 (0-00-00-00)


arm-steadycam-connector (0-00-00-00)

Sečteno, podtrženo a Camtree Galaxy je tak produkt, který v takto "nízké" cenové relaci dokáže pomoct kameramanům s těžkou kamerou používat steadicam. Zatím žádný výrobce v podobné cenové relaci nikdy nenabídl nic, co by opravdu fungovalo. V porovnání s nejlevnějšími funkčními 3-osými gimbály (třeba od DJI, RONIN-M) jsme pořád v mnohem nižší cenové relaci a výsledek je již konkurence schopný.
U 3-osých gimbálu bychom ještě obecně mohli doplnit, že je možné Camtree Galaxy vestu využívat s 3-osým gimbálem, což jsou opět
ušetřené peníze za tzv."easyrig".

dj-ronin (0-00-00-00)

Opakujeme ještě jednou nadšení z Camtree Galaxy vesty. Člověk, který v životě nedržel Flycam bude schopný udělat záběr stejně kvalitní, jaký by udělal zkušený uživatel Flycamu bez vesty. Galaxy vesta naprosto eliminuje jakékoliv ruční otřesy a stačí pár minut praxe pro dosažení obdivuhodných výsledků.

FLYCAM REDKING + GALAXY (CZ) (0-00-28-09)

aaaa

SPECIFIKACE
-> hliníková konstrukce
-> hmotnost ramena: 2,3 kg/5lbs
-> hmotnost Camtree Galaxy vesty: 2,1 kg/5lbs
-> rozměry v pase (vesta): od 71,12cm do 152,4cm
-> max. nosnost ramena: 10kg

aaaa

OBSAH BALENÍ
-> Camtree Galaxy vesta
-> Rameno Galaxy


Měli jsme na sociální síti reakci, že jsme prý pouze "líní" nosit steadicam v ruce. Nepatříte-li ke skupině kameramanů, jenž točí záběr za záběrem, ale snažíte se dělat delší výstupy (viz.maturitní plesy, či svatební videa - tam člověk během obřadu málokdy vypne kameru pokud chce točit i zvuk), tak samozřejmě při použití Flycamu budete potřebovat vestu. Naši zákazníci, kteří od nás kupovali vesty jsou většinou kameramani, jenž točí různé reportážní akce, večírky, otevření nových podniků atd.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz