Glidecam HD-2000 + kovový rychloupínací systém

Kód: 0076
6 hodnocení
Značka: GLIDECAM
15 990 Kč –6 % 14 990 Kč 12 388,43 Kč bez DPH
Doručení do 5 dnů

Akční balíček obsahující Glidecam HD-2000 a kovový rychloupínací systém. Nově pouze na FILM-TECHNIKA. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glidecam je neznámější výrobce steadicamů vůbec. Jedná o světovou špičku dostupných steadicamů. Spousta zákazníků začíná pojmům jako "steadicam", "steadycam" rozumět právě až potom, co uvidí někoho s Glidecamem v ruce.

Glidecam HD-1000, HD-2000, HD-4000 jsou steadicamy, které se převážně liší v nosnosti, rozměrech, ale produkty jsou to však obdobné.

Steadicam Glidecam HD-2000 je ukázka dokonalosti výroby stabilizačních alternativ. Stabilizátor oproti jiným výrobkům, výrobcům z naší nabídky (Flycam, Firmcam, SV) je cenově dražší, avšak cenově dražší z důvodu kvality zpracování. Glidecam má kvalitnější kov, kvalitnější ložisko s možností vycentrování, robustnější díly. 

Jelikož nejsme elektronický obchod jako každý jiný a svoje výrobky vždy důkladně testujeme, rádi bychom podali stručný "report" z vlastních zkušeností.

Glidecam HD-2000 13

aaaa

Glidecam HD produkty se dají přirovnat (vzhledově přirovnat) k produktům značky Flycam, či Camtree. Obecně Glidecam je firma, která obdobný "standard" přinesla na trh. Glidecam oproti produktu Camtree Wonder-3, či Flycam HD řady je pevnější, bytelnější a jak jsme již zmiňovali, má lepší ložisko s možností kalibrace.

united1

Celkově je Glidecam více seriozní, profesionálnější produkt. Zpracování závitů, šroubů, barvy, ochrany barvy je obecně samozřejmě kvalitnější. Největší rozdíl jsme postřehli hlavně v dlouhých záběrech, kdy díky kvalitnějšímu zpracování byly složité přechody ze zakloněného steadicamu zpět do roviny (třeba když chcete natočit špičku věže a opět srovnat záběr) mnohem jednodušší na zpracování a ve výsledku bylo mnohem lepší.

Glidecam HD-2000 12_2

Razantní rozdíl kvality zpracování se potom dále projevuje během rychlého pohybu, běhu. Nicméně bychom neradi snižovali, ubírali hodnocení produktům jako Wonder-3 či Flycamu NANO, HD verzí, protože Flycam velice aktivně svoje výrobky upravuje, aktualizuje a musíme tedy říci, že šikovný člověk dosáhne obdobných výsledků i s Flycamem. Obecně jako si člověk může koupit slider do 5 000,- Kč nebo Konovu za 15 000,- Kč a dosáhnout stejných výsledků. Nicméně ta jistota, kvalita a investice, která bude i za X let funkční je prostě to, co dělá z Glidecam produktů ty nejlepší steadicamy vůbec. 

Glidecam HD-2000 15

Máte-li možnost a chcete investovat do něčeho, co Vám zůstane "věrné" dlouhá léta, určitě je Glidecam to nejlepší řešení na trhu.

aaaa

SPECIFIKACE
-> rozměry hlavy: 18,2x9,9x2,4cm
-> rozměry platformy: nejmenší - 27,9x9,7cm až nejdelší - 36,4x9,7cm
-> průměr tyče: 2,4 cm
-> délka tyče: 38-56 cm
-> nosnost: 0,8kg-2,7kg
-> hmotnost konstrukce(bez závaží): 1,15kg
-> hmotnost závaží: 0,11kg
-> počet závaží: 12ks
-> připevnění příslušenství: 1/4" závit (včetně závitu pro externí LCD monitor

aaaa

OBSAH BALENÍ
1) Kovový rychloupínací systém (https://www.film-technika.com/stabilizatory/kovova-rychloupinaci-desticky-pro-flycam/
2) Glidecam HD-2000 vč.závaží (12ks) a základního balení
Balení obsahuje kovový rychloupínací systém.

Glidecam HD-2000 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: