Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

HD (pevnější) rychloupínací systém pro Flycam

Kód: 2178
Akce
6 hodnocení
Značka: FLYCAM
690 Kč –63 %
hd rychloupinaci system
690 Kč –63 % 249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Na dotaz

Kvalitnější, bytelnější rychloupínací systém pro Flycam. Nosnost až 5 kg a je výrazně bezpečnější, než zákldní rychloupínací systémy některých nižších řad Flycamů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážení zákaznici, jak jste si již mohli všimout. Kamerové stabilizátory Flycam s označením HD (Nano DSLR-HD, Flycam HD-5000, Flycam HD-3000) obsahují vždy pevnější rychloupínací systém.

Koukali jsme na konkurenční obchody a všimli si, že když už někdo prodává rychloupínací systém zvlášť, tak je vždy kovový, nebo poměrně drahý. Na našem e-shopu najdete originální Flycam rychloupínací systém také. Problém je, že ne každý zákazník si chce ihned pořizovat kovový rychloupínací systém. Je to investice navíc, pro někoho třeba i nedůležitá. Flycamy bez označení HD však jeden plastový rychoupínací systém obsahují, bohužel však není kvalitní jako ten z řady HD. Rozhodli jsme se tedy začít prodávat lepší, pevnější (ale pořád umělohmotný) rychloupínací systém pro Flycam. Je cenově výrazně dostupnější než kovový a zároveň výrazně kvalitnější, než ten co je v základním balení.

true

Jak je z výše uvedené fotky vidět, rozdíl je rapidní. HD rychloupínací systém (napravo) je pevnější, bytelnější a navíc obsahuje 3/8" závit. Zámek destičky je připevněný na šroubu. Nosnost destičky se udává až do 5-6 kg. 

agdsga

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz