Battery Grip BG-E6 pro Canon 5D MarkII

Kód: 03
4 hodnocení
Značka: NEWELL
1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Newell BG-E6 je vysoce kvalitní, plně funkční náhradní bateriový grip pro Canon řady 5D Mark II. Vyznačuje se precizním provedením, ideálním těžištěm a profilem pro zajištění maximálního komfortu při práci s fotoaparátem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newell BG-E6 je vysoce kvalitní, plně funkční náhradní bateriový grip pro Canon řady 5D Mark II. Vyznačuje se precizním provedením, ideálním těžištěm a profilem pro zajištění maximálního komfortu při práci s fotoaparátem. Přední, spodní a zadní část rukojeti je pokryta speciální pryží. Boční spoušť a další tlačítka pak tedy naprosto změní Vaše uchopení zrcadlovky.

Bateriový grip je tedy možné zaplnit bateriemi LP-E6, lea k funkčnosti stačí i jedna (max. 2). Alternativní napájení je tedy z AA baterií (6 kusů), které mohou být umístěny v gripu pomocí speciální kazety, speciálního slotu (v ceně).
Použití slotu pro akumulátory Ni-MH poskytuje lepší výkon fotoaparátu při nízkých teplotách a navíc tedy je toto řešení cenově nejlevnější. Těžko si někdo jen tak z místa koupí x Canon baterií, zatímco tužkové AA jsou k mání už za „pár korun“.

Newell BG-E6 má všechny známé funkce původní Canon rukojeti a to sice dvoupolohový spouštěč nastavení, tlačítko zámku AF / EF / miniatury. Ve spodní části je také závit pro upevnění fotoaparátu na stativ a místo pro upevnění fotoaparátu na poutko.

SPECIFIKACE  

-> určeno pro Canon EOS 5D Mark II.
-> napájení: jedna nebo dvě baterie LP-E6 nebo 6 baterií / AA baterie
-> ostatní: závit pro stativ, montáž poutka na zápěstí.
-> zahrnuje: slot pro tužkové baterie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: