LED trubice pro video účely 120 CM vč.napájení

Kód: 0015
19 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
1 290 Kč –23 %
led trubice 120
1 290 Kč –23 % 990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Na cestě

Efektová trubice pro kreativní nasvícení scény, či částečného přisvícení. Díky studené bílé lze využít jako takové "kinoflo" do ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

donekreativni_low

Vážení zákazníci, měli jsme spoustu dotazů na tyto trubice, neboť je sami používáme ve svých videích. LED trubice jsou 120 cm dlouhé a jak a kam si je přiděláte je už na vás. Dají se s tím dobře točit detaily na produkty, nasvítit obličeje z 1-2 vzdálenosti a manipulace s nimi je velice jednoduchá a rychlá. Zapojíte do zásuvky a svítíte. Délka námi dodávaného kabelu je 5 metrů (barva kabelu černá) a celé světlo je navíc "flickerfree", takže ani při extrémním slowmotion záběr LED nebude blikat.

LED trubice vyzařuje pouze z 50%, neboť 360° nelze technicky vyrobit a vždy je akorát natočíte správným směrem. 

separ_ledky

Pozor ! Pro dosažení barevného efektu stačí na světlo buď nalepit několik vrstev barevné fólie, či klidně použít barevné obaly na sešity :)

separ1 separ4
separ2 separ3

 

Balení obsahuje 120 cm dlouhou trubici (studenou bílou).
Kabel 5 metrů.
Patici pro nasazení na světlo.

ZAPOJENÍ TRUBICE

V balení dostanete 120 cm LED trubici a pětimetrový kabel s G13 paticí. Zapojení je velice jednoduché, stačí pouze: umístit LED trubici na příslušné místo, připojit kabel s paticí na koncovku LED trubice, která je polepená stříbrnou samolepkou se specifikacemi, poté můžete zapojit kabel do sítě.

Při manipulaci s LED trubicí, silně doporučujeme ji nejdříve odpojit od elektrické sítě. Sami jsme si celou patici obmotali izolační páskou, aby nedošlo k uvolnění kontaktu nebo poškození patice.

  film-technika-trubice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: