Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:30.

LED trubice pro video účely 120 CM vč.napájení

Kód: 0015
24 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
1 290 Kč –23 %
led trubice 120
1 290 Kč –23 % 990 Kč 818,18 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Efektová trubice pro kreativní nasvícení scény, či částečného přisvícení. Díky studené bílé lze využít jako takové "kinoflo" do ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

donekreativni_low

Vážení zákazníci, měli jsme spoustu dotazů na tyto trubice, neboť je sami používáme ve svých videích. LED trubice jsou 120 cm dlouhé a jak a kam si je přiděláte je už na vás. Dají se s tím dobře točit detaily na produkty, nasvítit obličeje z 1-2 vzdálenosti a manipulace s nimi je velice jednoduchá a rychlá. Zapojíte do zásuvky a svítíte. Délka námi dodávaného kabelu je 5 metrů (barva kabelu černá) a celé světlo je navíc "flickerfree", takže ani při extrémním slowmotion záběr LED nebude blikat.

LED trubice vyzařuje pouze z 50%, neboť 360° nelze technicky vyrobit a vždy je akorát natočíte správným směrem. 

separ_ledky

Pozor ! Pro dosažení barevného efektu stačí na světlo buď nalepit několik vrstev barevné fólie, či klidně použít barevné obaly na sešity :)

separ1 separ4
separ2 separ3

 

Balení obsahuje 120 cm dlouhou trubici (studenou bílou).
Kabel 5 metrů.
Patici pro nasazení na světlo.

ZAPOJENÍ TRUBICE

V balení dostanete 120 cm LED trubici a pětimetrový kabel s G13 paticí. Zapojení je velice jednoduché, stačí pouze: umístit LED trubici na příslušné místo, připojit kabel s paticí na koncovku LED trubice, která je polepená stříbrnou samolepkou se specifikacemi, poté můžete zapojit kabel do sítě.

Při manipulaci s LED trubicí, silně doporučujeme ji nejdříve odpojit od elektrické sítě. Sami jsme si celou patici obmotali izolační páskou, aby nedošlo k uvolnění kontaktu nebo poškození patice.

  film-technika-trubice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: