Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Metabones T CINE Smart adaptér z Canon EF na Sony FZ

Kód: 1404
1 hodnocení
Značka: METABONES
31 999 Kč 26 445,45 Kč bez DPH
Doručení do 14 dnů

Metabones inteligentní adaptér MB_EF-FZ-BT1 Vám umožní připojit objektivy s Canon EF a EF-S bajonetem na kamery typu Sony FZ(F5 a F55).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metabones inteligentní adaptér Vám umožní připojit objektivy s Canon EF a EF-S bajonetem na kamery typu Sony FZ(F5 a F55). Metabones adaptéry jsou vyrobené s použitím precizně zpracované mosazi a s chromováním, jak na vnitřní, tak i na vnější straně, což zajišťuje pohodlí při práci a odolnost adaptéru. Adaptér je určen pro podporu elektronické komunikace mezi fotoaparátem a objektivem. Navíc podporuje stabilizaci obrazu, stejně tak i funkce clony. Je také vybaven funkčními tlačítky a nástrojem pro předávaní EXIF metadat.

Adaptér je vybaven zámkem bajonetu, který udrží připevněný objektiv, ať s kamerou manévrujete jakkoliv. Těsně před pojistným zámkem je velký clonový kroužek, který umožňuje ovládat clonu objektivu manuálně. Kromě komunikace mezi objektivem a kamerou, adaptér předává informace i pro Váš hledaček. Adaptér využívá kameru pro napájení objektivu, a nevyžaduje externí napájení. Vnitřní úprava snižuje interní odrazy na minimum a zachovává maximální kvalitu, kterou Vám objektiv nabízí.

FUNKCE A VÝHODY

Elektronické
-> zobrazení clony, zoomu a vzdálenosti, v hledáčku(pouze u objektivu, které tyto funkce podporuji)
-> automatická expozice
-> funkční tlačítka
-> podporuje stabilizaci obrazu (IS) objektivu
-> napájení z těla kamery, bez žádného externího zdroje
-> firmware adaptéru je uživatelsky rozšiřitelný pomocí vestavěného mikro USB konektoru

Optické/mechanické
-> mimořádně velký, pohodlný clonový kroužek
-> zabezpečovací zámek objektivu
-> vnitřní úprava snižující interní odrazy

Adaptér nepodporuje autofocus!

Testované kamery
-> Sony CineAlta F5/F55

Testované objektivy
tabulka 24

Proč si vybrat Metabones?

Od svého vzniku Metabones navrhuje a vyrábí adaptéry pro objektivy, které jsou považovány mezi profesionály a nadšenci, jako naprostá špička v kvalitě konstrukce a zpracování. Narozdíl od ostatních populárních značek, které upřednostňuji levnější, hliníkovou konstrukci těla, Metabones zvolili kvalitní, precizně zpracovanou mosaz s chromováním jak na vnější, tak i na vnitřní straně těla, což zajišťuje bezproblémovou montáž, pohodlí při práci, vysokou odolnost a v neposlední řadě i stylový vzhled. Boční strany adaptéru jsou vybaveny silnou "leaf-spring" strukturou pro posílení připojení adaptéru k objektivu, což způsobuje těsnost objektivu, snížení opotřebení a hlavně prevenci proti chybám v ostření a problémům optického zarovnání. Metabones využívá černou matnou barvu, která snižuje vnitřní odrazy na minimum a zachovává maximální kvalitu, kterou Vám objektiv nabízí.

Všechny Metabones adaptéry sdílí tuto preciznost, robustní zpracováni s vynikající povrchovou úpravu. Nový inteligentní adaptér obsahuje elektronické propojení špičkové kanadské technologie se skutečným elektronickým řízením objektivu přímo z těla fotoaparátu.

Klíčové vlastnosti adaptéru

-> tělo adaptéru je vyrobeno z mosazi, přesně zpracované a pochromované
-> saténová povrchová úprava - stejně jako u OEM objektivu
-> přesná a pevná spojení - objektiv perfektně pasuje do spoje bez nutnosti dalších uprav
-> navrženy tak, aby při ostření zachoval přesnou registrační vzdálenost, potřebnou k udržení optické kvality objektivů CRC nebo objektivů s plovoucími prvky
-> elektronická integrace clony - fotoaparát automaticky volí clonu v poloze P a expozičních režimech S, nebo ji můžete zvolit samostatně na těle fotoaparátu v režimech A nebo M.
-> EXIF data - identifikace objektivu, ohniskové vzdálenosti a clony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz