Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Rameno a vesta VISTA II + Flycam Redking steadicam

Kód: 65001
BESTSELLER
11 hodnocení
Značka: FLYCAM
41 990 Kč –14 %
ft camtree vista rk gallery 01
41 990 Kč –14 % 35 990 Kč 29 743,80 Kč bez DPH
Na dotaz

Nejsilnější rameno a nejbytelnější vesta z naší nabídky Flycam Vista-II je produkt, který nabízíme současně s Flycamem Redking. O kamerovém stabilizátoru Redking se více dovíte přímo v popisu produktu zde. Jedná se o nejnovější model steadicamu společnosti Flycam a přináší tak nejstabilnější pohyb, který Flycam vůbec nabízí. Redking má nosnost od 0,6 kg do nějakých 7,2 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejsilnější rameno a nejbytelnější vesta z naší nabídky Flycam Vista-II je produkt, který nabízíme současně s Flycamem Redking. O kamerovém stabilizátoru Redking se více dovíte přímo v popisu produktu zde. Jedná se o nejnovější model steadicamu společnosti Flycam a přináší tak nejstabilnější pohyb, který Flycam vůbec nabízí. Redking má nosnost od 0,6 kg do nějakých 7,2 kg.

Pomocí Vista-II ramene a vestě budete moci držet stabilizátor klidně jedním prstem, klidně jenom malíčkem. Tuhost pružin si podobně jako třeba u verze "Galaxy" upravujete svépomoci točením knoflíkem pro utažení a povolení. Lze tedy upravovat tuhost pružiny horní i spodní pružiny. V některých případech totiž budete chtít, aby steadicam byl třeba v horní části ramene citlivější - jednodušší na ovládání apod.

K samotné vestě je určitě potřeba zmínit, že Flycam konečně vyrobil produkt, jenž bude pasovat i "větším" jedincům, což třeba osobně my moc oceňujeme.

Na níže uvedeném videu uvidíte video u kterého naše kolegyně měla vestu na sobě. Vesta jí seděla, ale nebudeme lhát, že s její drobnější postavou musela mít všechny zipy utažené pořádně napevno. Nám přijde perfektní už kombinace Flycamu Redking + Galaxy setu. Kombinace Vista-II a Redkingu je už doslova luxusní záležitost. Všimli jsme si třeba, že vesta netlačí, nejste z toho ani tak unavení a navíc o síle ramene nelze ani pochybovat. Pro naše testovací video v oblasti Křižíkova náměstí jsme použili kameru Sony FS5, což je obecně kombinace, kterou nelze používat na steadicamu samotnou. Tuto kombinaci jsme si vyzkoušeli s Glidecamem při našem březnovém výletu do Las Vegas a musíme říct, že se to ani s rukavicí skoro nedalo unést. Měli jsme štěstí, že jsme točili hudební videoklip, ale i tak bylo skoro nereálné takovou hmotnost unést.

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-01

Rameno a vesta VISTA II + Flycam Redking steadicam

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-02

VLASTNOSTI
-> pevná hliníková CNC konstrukce
-> vysoka nosnost až 7kg
-> dvouseční rameno nabízí větší flexibilitu
-> nastavitelná velikost pro různé typy postavy
-> přizpůsobitelný pro obě ruce
-> lehce složitelný a přenosný
-> 100% záruka spokojenosti

aaaa

FLYCAM VISTA II - VESTA

Vista II vesta je přizpůsobena pro vysokou škálu uživatelů. Vysoce kvalitní pěnové podložky zaručují pohodlí i při dlouhodobém natáčení. Kvalitní přezky a precizní spoje zaručují naprosté bezpečí. Lehce přizpůsobitelný téměř jakékoliv postavě díky polohovatelné hrudní destičce. Nasazení a nastavení Vašeho nového stabilizačního sytému zabere pouze několik minut.

 

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-03b

aaaa

FLYCAM VISTA II - RAMENO

Poměrně lehké, dvousekční VISTA II rameno bylo navrženo pro jakoukoliv váhu do 7kg. 16mm konektor umožňuje nasazení většiny steadicamu od Flycam. Rameno obsahuje dvě ocelové pružiny, u kterých můžete nastavovat pružnost díky chytře umístěným knoflíkům neboli přizpůsobit výšku ramene. Spojení s vestou je realizováno pomocí speciálního konektoru, který můžete lehce přesunout na opačnou stranu.

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-04

aaaa

FLYCAM REDKING TITUELK

Flycam RedKing je opravdu "KING" mezi stabilizátory, neboť má neuvěřitelnout nosnost 7 kg. Ironií je, že díky posuvnému madlu / rukojeti lze použít s kamerou již od 600 g. RedKing se tak stává ultrauniversálním stabilizátorem.

První svatební video v ČR na Flycam Redking je zde ! Točeno na Sony A7s mkII + Canon 14, 16-35 mm

Flycam RedKing obsahuje sadu závaží obdobnou z řad flycamů s označením HD (advance). Stejný, respektive velice podobný typ závaží obsahují produkty značky Glidecam. Nicméně nastavitelné, výsuvné, spodní závaží není kdejakou inovací. RedKing bude vynikat díky své nízké hmotnosti, která je již 1,7 kg bez zatěžujících ploten. Hmotnost každé jedné plotny závaží je pak 110 g. Stabilizátor mimo lehkou hliníkovou konstrukci má velice dobře propracovanou hlavu, kde už konečně není potřeba nic montovat navíc. Na rychloupínací destičku nasadíte kameru a destičku rovnou na stabilizátor - jak jednoduché!

Největší "bum" je jak už u výrobky společnosti Flycam bývá - cena. Stabilizátor s nosností 7 kg pod 10 000,- Kč. Pár let zpět by to znělo spíše jako vtip.

Máte-li v plánu zakoupite kvalitní stabilizátor jako je RedKing třeba pouze pro digitální zrcadlovku, není problém. Dokonce to i doporučujeme, neboť to jednoduché nastavení, vyvažování je k nezaplacení. Jak je vidět, horní část RedKingu obsahuje dohromady tři otočné knoflíky. Při pohledu zeshora nám tedy umožňují nastavovat osu X / Y pro vyvážení kamery a poslední knoflík je pouze pro uzamknutí a povolení rychloupínací destičky.

RedKing jsme zatím testovali s RED RAVEN, Sony FS7 a Panasonic Lumix GH4. Musíme říct, že je to bez pochyby nejlepší Flycam.
Obecně kvalita stabilizace u Flycamu se extra neliší už od řady Nano DSLR. Nicméně díky většímu ložisku, nastavitelnému madlu a nově navrženému rozložení hmotnosti po celé konstrukci Flycamu je bezpochyby řada RedKing to nejlepší, co Flycam vytvořil.

REDKING FOTKA (0-00-00-00)

aaaa

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-05  

 PRECIZNÍ STABILIZAČNÍ SYSTÉM

 Robustní konstrukce ramene, pohodlná vesta a nejlepší steadicam od Flycamu umožňuje  pohodlný přenos a mimořádně kvalitní stabilizaci poměrně těžkých kamer. Obsahuje i možnost  upevnění externích monitoru. Dvousekční rameno maximálně odlehčí kameru a kvalitní  steadicam Vám poskytne tu nejlepší stabilizaci.

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-06

 VELICE JEDNODUCHÝ PROVOZ

 Celá sestava je navržená tak, aby pomohla uživateli lepé kontrolovat situací a co nejvíc  zredukovat námahu. Vše díky jedinému stabilizačnímu ramenu a profesionálnímu steadicamu.

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-07  

 POHODLNÁ VESTA

 Mimořádně kvalitní vesta zajišťuje pohodlí po celou dobu natáčení. Všechny potřebné úpravy  můžete provádět pouze jednou rukou. Přizpůsobitelná pro každý typ postavy.

ft-camtree-vista-rk-gallery-intext-08  

 PODPORA KREATIVITY

 Tento profesionální stabilizátor nabízí nejen pohodlí, snadné ovládání a rychlé nastavení, ale také  různé možností montáže kamery. Podporuje inverzní způsob uchopení, vhodné pro tzn. podlahové  snímky.

 aaaa

SPECIFIKACE VISTA II
-> hmotnost vesty: 2,87kg
-> nastavitelná velikost pasu: od 28" do 60"
-> rameno: dvousekční
-> hmotnost ramene: 4kg
-> nosnost: 7kg

SPECIFIKACE REDKING STEADICAMU
-> navrženo pro všechny typy kamer, nosnost až 7 kg/15.4 lbs
-> minimální potřebné zatížení: 600g (lze i alternativou zatěžujícího adaptéru)
-> X,Y rozměry hlavy v palcích (*2,54): : 4.25" x 3.25" x 1.5" (vč.závitu pro utažení 5.5" x 5.5" x 1.5")
-> rozměry základny v palcích (*2,54): Nejkratší - 11.5” x 4”, Nejdelší- 15” x 4”
-> průměr hl.tyče: 1"(*2,54)
-> hmotnost: 1.700 kg (3.74lb) bez ploten závaží.
-> každá další destička / plotna závaží má hmotnost 110 g (2.42 lb).
-> balení obsahuje celkem 16 ks ploten = 3.264 pounds (1.48 kg.).
-> možnost nasadit kameru pomocí klasického 1/4" závitu, ale i 3/8" pro větší kamery.
-> základna obsahuje 1/4" závit (samice) pro nasazení třeba monitoru, či LED světla.
-> teleskopické vytažení z 53 cm až na 81 cm

aaaa

OBSAH BALENÍ
1) Flycam Vista II rameno
2) Flycam Vista II vesta
3) Redking stabilizátor
4) pohodlná brašna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz