Výdejní okno přímo ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 9 do 16:00.

DSLR, VIDEO rig FilmCity FC-02

Kód: 1354
4 hodnocení
Značka: FILMCITY
10 499 Kč –14 %
DSLR, VIDEO rig FilmCity FC-02
10 499 Kč –14 % 8 990 Kč 7 429,75 Kč bez DPH
Na dotaz

Filmcity FC-03 / FC-02 (totožný bez bočního ostření) rig je nejprodávanější rig z naší nabídky. FC-02 totiž v základním balení obsahuje jak matte box, tak follow focus. K tomu všemu se výrobce rozhodl přidat zadní závaží a udělat tak internetem nejoblibenější rig.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filmcity FC-02 a FC-03 (obohacen o Follow Focus) jsou nejprodávanější rigy z naší nabídky. FC-02 totiž v základním balení obsahuje i matte box. K tomu všemu se výrobce rozhodl přidat zadní závaží a udělat tak internetem nejoblíbenější rig. Primární výhoda je tedy cena. Rig FC-02 je cenově dostupný i kvůli nahrazení kovové části za tvrzenou hmotu "Polyamide 66", který lze těžko zlomit. Rig obsahuje MB-600 Matte Box, což je nejprodávanější matte box značky FILMCITY.

Filmcity RIG FC-02 obsahuje gumová madla pro pohodlné držení. Madla se nijak neprotáčí, dají se velice pevně zaaretovat i během držení rigu na rameni.

Rychloupínací systém sice není kovový, ale to vás nijak v tomto případě neomezí, či neohrozí. Quick release je součástí většiny produktů značky Filmcity a do jeho vývoje bylo investováno spousta času.

Tento systém uchycení je navíc plně kompatibilní třeba s kovovým systém stabilizátoru Camtree Wonder-3. Základní ramenní opěrka a potřebné závaží je také součástí balení.

united1

Rigu nechybí ani "Z" můstek na propojení zadní části rigu (tam kde je závaží, ramenní opěrka) a ani klasické rovné napojení. 

united2

Spousta lidí ocení i "top hand-held" nebo-li madlo umístěné přímo na kleci. Možnost uchopit rig zeshora je více než užitečné přímo v praxi.

united3

VLASTNOSTI
-> velice pevná a lehká konstrukce
-> standardní, normalizované 15 mm tyče
-> kompatibilní se všemi typy kamer a DSLR
-> horní úchytka může být umístěná jak potřebujete vy
-> hmotnost rigu je pouze 1 kg

FILMCITY MB-600 MATTEBOX(Aktualizovaný dne 3.9.2015)

Matte box obsahuje přední rámečky pro nasazení 16:9 či 4:3 formátu.

united4

Matte box má slot na klasické 10 x 10 cm filtry tzv. 4"x4" filtry. Velice důležitá informace pro ty, co se strachují o výšku matte boxu v poměru s objektivem. Matte box se dá výškově nastavovat dle potřeby a upevnit pomocí imbusu. (viz.foto níže).

united5 

Materiál: Černý anodizovaný hliník. 

Součástí balení je i tento díl obsahující 2 x 1/4" a 2 x 3/8" zdířky pro uchopení magic armu apod. (magic arm můžete zakoupit přímo u nás)

OBSAH BALENÍ
1) Matte box
2) klec s horní úchytkou
3) ramenní opěrka
4) zadní závaží
5) ruční madla
6) komplet balení co je vidět na úvodní fotce (kromě bočního ostření / follow focusu)

Boční ostření/follow focus není součástí balení. Máte-li o boční ostření zájemzakupte FC-03 rig.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: