GGS LARMOR GEN5 sluneční clona a ochranné sklo (Canon 5D Mark III/5DS/5DS R)

Kód: 11042
1 hodnocení
Značka: GGS
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

LARMOR GEN5 sluneční clona a ochranné sklo pro Canon 5D Mark III, 5DS, 5DS R, od společnosti GGS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

larmor-ochranné-sklo-4

LARMOR GEN5 je unikátní sada, která se skládá z ochranného skla, které chrání displej kamery, a sluneční clony, která umožňuje sledovat displej i při velmi slunečném dni. Konstrukce se skládá z pěti vrstev (UV, antireflexní, zpevňující), což chrání displej proti poškození, poškrábání a nečistotami. Sklo zároveň nezhoršuje viditelnost displeje. Z hlediska trvanlivosti a kvality obrazu výrazně převyšuje plastové kryty.

Tloušťka skla je pouze 0,3 mm, takže nevyčnívá z fotoaparátu a nijak Vám nepřekáží. Sklo upevníte velmi snadno pomocí speciálního přilnavého materiálu, který nezanechává žádné stopy lepidla a nepoškozuje displej. Při upevňovaní skla nevznikají žádné bubliny. Magnetickou sluneční clonu upevníte přímo na rámeček ochranného skla pouhým přiložením, bez žádného nářadí. Clona je skládací a hravě se Vám vejde do kapsy.

film-technika-ggs-gen5-sklo-clona-úvodfilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-konstrukcefilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-dotyk-disfilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-perfect-fitfilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-super-ochranafilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-magnetická-clonafilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-vlastnostifilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-nový-designfilm-technika-ggs-gen5-sklo-clona-obsah-balení

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Tloušťka: 0,3 mm
Počet vrstev: 5
Tvrdost: 9H
Propustnost světla: >95%
Barva: černá
Upevnění skla: silikonová lepicí vrstva
Upevnění clony: magnetické, přímo na rámeček skla
Kompatibilita: Canon 5D Mark III, 5DS, 5DS R

 

OBSAH BALENÍ
1) Ochranné sklo
2) Sluneční clona
3) Čistící prvek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: