Vozík na kameru - Dolly

Kód: 2741
4 hodnocení
Značka: COMMLITE
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Mini-vozík pro zrcadlovky a menší kamery od společnosti Commlite přináší velice jednoduchou, levnou náhradu za slidery a různé jízdy. Produkt obsahuje měkká gumová kolečka, která se snaží eliminovat nerovný povrch. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini-vozík pro zrcadlovky a menší kamery od společnosti Commlite přináší velice jednoduchou, levnou náhradu za slidery a různé jízdy. Produkt obsahuje měkká gumová kolečka, která se snaží eliminovat nerovný povrch. Produkt velice dobře nahradí slider v případě, že mu poskytnete rovný povrch. Na dlaždicovém povrchu moc nepočítejte s rovným záběrem. Vozík lze teoreticky použít i na chodníku, ale malinké zbytky štěrku vám budou pravděpodobně tak i tak trošku vadit. Zkusit tak můžete následně lehkou softwarovou stabilizaci, či vyčistit plochu natáčení.

Velkou výhodou je možnost nastavení úhlu a můžete tak dělat obloukové záběry kolem nějakého bodu. Položit tedy nějaký produkt na rovný povrch a točit produktové video třeba v 360° stupních už nemusí být až tak komplikované. Commlite je výborná značka mikrofonů, elektronických adaptéru na objektivy a vyrobit kvalitní vozík na kameru (dolly) je pro ně jednoduché.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: