Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 15:00.

FlexiRig - podpůrná vesta pro duální gimbaly

Kód: 7760
Akce
4 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
12 900 Kč –23 %
FlexiRig - podpůrná vesta pro duální gimbaly
12 900 Kč –23 % 9 900 Kč 8 181,82 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Flexirig s nosností 4 až 11 kg pro kameramany s pasem 85 až 130 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DUÁLNÍ-GRIP

Podpůrná vesta, nebo-li flexirig slouží pro maximální odlehčení těžších kamer zavěšených na duálních gimbalech. Celý systém je alternativou ke známému "easyrigu", což je podobný systém vyžívající vesty a ramene na páteři. U flexirigu od společnosti Flycam se můžeme setkat s vyšší cenou, avšak i o něco solidnějším provedením. Obecně tyto produkty jsou náchylné na poškození a proto je jejich výběr materiálů často kritickým krokem.

Námi nabízený model je spíše poměr cenové dostupnosti v poměru s běžným užíváním. Produkt bychom asi nedoporučovali do půjčoven, kde se takováto vesta může otočit na různých natáčeních s extrémně těžkými kamerami i několikrát týdně. Naopak pro běžného uživatele, který čas od času potřebuje pro nějaké akční záběry gimbal osazený s těžší kamerou a zároveň nechce mít strach z pádu kamery, je toto výhodné řešení. Vestu může nasadit i hubenější kameraman při nasazení mikiny, či bundy. Flexirig bude vhodnou volbou i pro slabší kameramany a dívky při použití s lehčími kamerami, či foťáky. Systém můžete vždy uměle zatížit na ty 3-4 kg, což je minimální nosnost. Minimální nosnost u tohoto produktu značí možnost eliminace zpětného chodu vznikající pružením tyčí.

Toto řešení určitě vřele doporučujeme. Vesta je opravdu solidní a dobře drží i podpůrná ramena. Uživatel dle našeho názoru bude mít z vesty pocit jistoty a solidního, avšak poměrně jednoduchého provedení.

SPECIFIKACE  

-> nosnost 4-11kg
-> rozměry vesty v pase 85-130 cm (hubenější typy - berte mikiny)
-> max.délka tyčí 123 cm
-> délka řemene 120 cm
-> průměr svorek 25-35 cm
-> hmotnost produktu kolem 2 kg
-> rozměry krabice 64 cm x 34 cm x 13 cm
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz