DSLR Slider FT-GL 80 cm

Kód: 1317
5 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
Doručení do 5 dnů

Základní, jednoduchý slider určený pro začínají, pokročilé kameramany. Slider FT-GL 80 cm dokáže dělat plynulé, hezké záběry bez otřesů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slider GL 80 cm oproti verzi GLX-FT neobsahuje ložiskový pojezd. Slider určitě doporučujeme majitelům lehčích kamer, či DSLR fotoaparátů. Šikovný člověk dokáže s tímto sliderem udělat naprosto identické záběry, jako běžný uživatel Konova slideru, či lepších slideru z naší nabídky. 

Slider je cenově velice dostupný a dostává se až na cenovou hranici "po domácku udělaných", "DIY" sliderů. Konstrukci jako je tato a jezdce si však bez CNC výroby sami doma nevyrobíte. Slider je v nabídce určený primárně pro lidi s omezeným rozpočtem, avšak kvůli rozpočtu by jejich kreativita neměla být omezována ! Dále slider doporučíme amatérům, kteří tvoří pro vlastní potěšení, začátečníkům, či šikovnému pokročilému uživateli ! Zkrátka všem, co si můžou dovolit udělat nějaký záběr na dva krát a mají čas si s tvorbou doslova "hrát". 

Profesionálním videomakerům, kameramanům však určitě dopročujeme Konova slidery.

Se sliderem FT-GL je samozřejmě možné točit horizontální i vertikální záběry.

Kolejnice jezdec je vyrobena z tuhého hliníku. Má pět otvorů 1/4" a jeden centrální 3/8", což vám umožní namontovat slider na jeden nebo dva slidery. Výškově nastavitelné nožičky jsou přidělané na obou bočních strannách a dají se samozřejmě sundat.
Na jezdce lze namontovat, zaaretovat hlava s 1/4" a i 3/8" závitem.

aaaa

SPECIFIKACE
-> délka: 80 cm
-> hmotnost: 1400 g
-> materiál: Hliník
-> barva: černá
-> montáž: 1/4 "a 3/4" pro stativy zespoda a i pro upevnění hlavy na slider

united1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: