Základní steadycam pro menší kamery a mobilní telefony

Kód: 0050
24 hodnocení
Značka: FILM-TECHNIKA
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Dostupný kamerový stabilizátor s nosností až 1,5 kg. Lze jej použít i s mobilním telefon. Je však potřeba dodržet určitá pravidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

steadycam_filmtechnika

Rozhodli jsme se přidat úplně základní model steadycamu na náš web také, neboť spousta z vás se nás často ptají na co nejlevnější způsob stabilizace. V naší nabídce určitě najdete mnohem lepší produkty pro mobilní telefony, či menší sportovní kamery než je tento. Tento cenově "ultra dostupný" stabilizátor má uvedenou nosnost až 1,5 kg, což je obecně u těchto zaoblených stabilizátoru dost nevídané. Pro úplně základní stabilizaci steadycam stačí, ale máte-li v plánu se nějak rozšiřovat a stát se lepším kameramanem, určitě doporučujeme zainvestovat do lepších produktů.

Výhodou je samozřejmě cena a asi i celková hmotnost, neboť steadycam váží pouhých 900g. Není to nejlepší stabilizace, ale na začátek to bohatě stačí.
O "level" lepší stabilizátorem je řada S-40. O dva levely to bude steadicam od Flycamu a pak již gimbaly.

Rukojeť je navíc snímatelná a dá se využít jako takový malý stativ do ruky, se kterým budete moct lépe a pohodlněji uchopit mobilní telefon, či sportovní kameru.

Pokud byste chtěli na steadicam nasadit i mobilní telefon - není problém. Budete potřebovat systém něčím zatížit. U tohoto modelu by měl stačit Ulanzi držák na telefon, který je kovový a to vlastně systém zatíží. Mnozí uživatele používají kovový upínací systém pro větší jistotu zatížení. Lépe se to pak chová. Na něj teprve se přidělá držák na telefon. Pro zákazníky, kteří byste měli zájem o tento steadicam nabízíme slevu 200,- Kč vč.DPH na kovový rychloupínací systém. Máme zkrátka pocit, že ho budete (dle našich zkušeností) v případě smartphonu potřebovat.

Slevu aplikujete přidáním slevového kupónu "steadicam" během objednávky. Slevu lze aplikovat pouze pokud koupíte kovový upínací systém.

aaaa

SPECIFIKACE
-> materiál: hliník, nerezová ocel
-> nosnost: 1,5kg
-> hmotnost: 0,9kg
-> vyvažování: 2x 100g závaží a 1x 200g závaží
-> vhodné pro kamery do 1,5kg a smartphony

OBSAH BALENÍ:

Součástí balení, není držák na mobilní telefony, ale pouze to, co vidíte na úvodní fotce produktu :)

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 19.3.2019 11:25
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli se s tímto držákem dá použít nikon d5300 s oběktivem nikon 18-105mm. předem děkuji za odpově´d
Odpovědět
F Avatar autora S-40 19.3.2019 11:26
Dobrý den, spíše bychom Vám doporučoval steadicam S-40 namísto tohoto modelu. Má smysl si připlatit. Toto řešení by bylo lehce předimenzované. Děkuji