Rychlostní USB-C duální nabíječka LP-E6 baterií

Kód: 9452
1 hodnocení
Značka: NEWELL
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

DL-USB-C duální nabíječka baterií LP-E6 pro Canon od společností Newell.

Detailní informace

Detailní popis produktu

nabíječky_varianty

11 Nejdostupnější typ nabíječky. Tento typ dokonce obsahuje 12V redukci pro nabíjení v autě. Rychlost dobíjení odpovídá běžné nabíječce.
222 Duální nabíječka do sítě s LCD panelem a USB výstupem je nejvýkonnější a patří k nejprodávanějším nabíječkám, bohužel je i nejdražší. Tento typ nabíječky obsahuje dva rychlostní režimy, přičemž režim „high“ umí dobít baterii skoro až 3x rychleji. Taktéž obsahuje možnost nabíjení v autě.
33 USB standard umožňující sebou netahat zbytečné kabely a zdroje. Inovativní způsob nabíjení přes známý a dostupný standard USB micro.
44 Duální USB nabíječka je cenově velmi výhodný produkt. Díky rozšířenému a všem známému standardu USB lze nyní nabíjet až dvě baterie současně pomocí USB micro.
55 Nejnovější, technologicky nejpokročilejší typ nabíječky, využívající standard USB-C i USB micro. Rychlost nabíjení je však stejná jako u běžných USB nabíječek, ale výhodou může být universální napájení a displej, který ukazuje aktuální stav nabití.


2

Bez ohledu na kapacitu baterie, nabíječky Newell Vám zaručí bezpečný a spolehlivý výsledek. Nabíječka je velice kompaktní, troufneme se říci, že nejmenší svého druhu. Zařízení může být napájeno pomocí USB-C nebo micro USB konektoru, tedy baterie si můžete pohodlně dobít, kdekoliv na světě. Nabíječka je vyrobena z vysoce kvalitních komponentů a obsahuje vlastní systém zabezpečení, který chrání Vás a Vaše baterie. Značka Newell působí na trhu už mnoho let a má za sebou už hromadu spokojených zákazníků, a to jak mezi profesionály, tak i mezi nadšenci v oblastí fotografování a natáčení.

Pro představu, nabíječka je rozměrově skoro stejná jako kreditní karta. Nabíječka ukazuje aktuální stav nabití pro každou baterií.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Napájení micro USB / USB-C: 5 V; 2,1 A
Proud nabíjení:  8,4 V; 1X 700 mA / 2X 500 mA
Rozměry: 9 x 5,5 x 2,2 cm
Hmotnost: 45 g
Kompatibilita: baterie LP-E6 pro Canon

 

OBSAH BALENÍ
1) Nabíječka
2) Micro USB kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: USB
Výrobce kamery: Canon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: