Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 15:00.

Saramonic SmartRig Di+ audio adaptér 2x XLR na Lightning

Kód: 7427
3 hodnocení
Značka: SARAMONIC
3 890 Kč –23 %
saramonic smartrig di 05
3 890 Kč –23 % 2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Saramonic SmartRig-Di+ je zvukový adaptér, který umožňuje používat veškerá zvuková zařízení s mobilními zařízeními Apple vybavenými konektorem Lightning (iPhone, iPad nebo iPod).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saramonic SmartRig+ Di je přenosný dvoukanálový mikrofonní a kytarový audio adaptér určený pro zařízení Apple s Lightning konektorem. Je navržen tak, aby vám umožnil nahrávat zvuk profesionální kvality pomocí připojení profesionálního mikrofonu, kytary nebo jiného hudebního nástroje k Apple zařízením(iPhone, iPod Touch, iPad).

Dva nezávislé kanály umožňují připojit a ovládat gain na více mikrofonech, kytarách nebo hudebních nástrojích současně. Audio adaptér obsahuje 3 typy vstupů pro libovolné nastavení - 2 mikrofonní XLR vstupy, které lze využít také jako 2 vstupy 1/4" (6,5 mm) pro kytary/hudební nástroje; a 2 vstupy 1/8" (3,5 mm) pro připojení jakéhokoliv hudebního nástroje nebo mikrofonu.

Tři typy vstupů poskytují neomezený kreativní potenciál. Současně můžete připojit kytaru a mikrofon, nebo zapojit dva mikrofony pro nahrávání hudby, podcastů nebo rozhovorů. Můžete dokonce připojit stereo výstupy digitálního klavíru nebo syntetizátoru, nebo připojit shotgun a bezdrátový mikrofon, abyste výrazně zlepšili kvalitu zvuku videí, která nahráváte s Apple zařízeními.

Saramonic SmartRig+ Di poskytuje phantomové napájení 48V pro profesionální kondenzátorové mikrofony a obsahuje 3,5 mm výstup pro sluchátka pro sledování zvuku v reálném čase. Dvě kolečka pro ovládání gain usnadňují nastavení přesných úrovní. Dvě možnosti nahrávání umožňují v případě potřeby přepínat mezi mono a stereo režimem.

SmartRig+ Di je napájen pomocí jedné 9V baterie, kterou lze zakoupit u nás za sníženou cenu, takže k napájení nevyužívá vaše mobilní zařízení. Na zadní straně je vybaven 3/8" závitem pro téměř neomezené možnosti upevnění.

HLAVNÍ VLASTNOSTI
- lightning výstupní konektor
- napájen pomocí jedné 9V baterie
- phantomové napájení 48V
- sluchátkový výstup 3,5 mm pro sledování (potřeba aplikace)
- regulace zesílení (gain)
- přepínač mezi mono a stereo režimem
- přepínač REC/PLAY

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz (+/- 1.5 dB)
Zkreslení: méně než 0.01% při 1 kHz, -30 dBu vstup
Poměr signálu k šumu: 80 dB při 1 kHz, -30 dBu vstup
Gain: 20 dB - nekonečno
Baterie: 1x 9V alkalická nebo lithiová
Rozměry: 12 x 4 x 4 cm
Hmotnost: 130 g

 

OBSAH BALENÍ
1) Adaptér SmartRig+ Di
2) Kryt
3) Suchý zip pro uchycení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz