Sluchátka Beatman S610 Bluetooth bílé

Kód: 1255
Novinka
3 hodnocení
Značka: NEWELL
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Moderní sluchátka S610 Bluetooth jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu v bezdrátovém zařízení na trhu. Přístroj pracuje na základě chipsetu CSR a podporuje přenos dat přes Bluetooth 4.0, který je navíc vybaven EDR technologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní sluchátka S610 Bluetooth jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu v bezdrátovém zařízení na trhu. Přístroj pracuje na základě chipsetu CSR a podporuje přenos dat přes Bluetooth 4.0, který je navíc vybaven EDR technologií. Toto řešení poskytuje nízkou spotřebu energie při zachování vysokých přenosových rychlostí a užitečný dosah zhruba 10 metrů. Použitím Multipoint technologie, sluchátka lze připojit ke dvěma přístrojům současně, např. Smartphone a tablet. Od teď při poslechu hudby nebo sledování filmu můžete pohodlně odpovědět na příchozí hovor. Výkonná baterie umožňuje až 6 hodin nepřetržitého provozu. Kromě toho, v zařízeních s operačním systémem iOS, se dokonce zobrazuje i stav baterie sluchátek.

Sluchátka Beatman jsou více než vhodné pro přehrávání hudby. Speciální zvukové systémy Clear Stereo a Clear Bass omezují rušení způsobené nedostatečnou kompresi zvukových souborů (zejména pro populární formátu mp3). S610 také obsahujé modul ovládání hlasem(rozsah hlasového ovládání závisí na spárovaném zařízení).Sluchátka Beatman mají 3 další sady silikonových vložek různých velikostí, takže se přizpůsobí každému uchu. Citlivý mikrofon umožňuje nerušeně vést rozhovor, a to i při zvýšené fyzické aktivitě. Celý obsah je pečlivě zabalený a může může posloužit jako velmi stylový dárek. Napájení je možné přes USB-microUSB kabel, který toto balení obsahuje.

SPECIFIKACE  

-> standard přenosu: bluetooth 4.0 + EDR(CSR chipset)
-> zvuk: ClearStereo/ClearBass
-> počet současně podporovaných zařízení:2
-> dosah: 10m
-> provozní doba: 6h
-> hmotnost: 15g
-> barva: bílá

OBSAH BALENÍ  

1) sluchátka
2) 3 páry silikonových špuntů(3 velikosti)
3) 3 páry silikonových vložek (3 velikosti)
4) kabel USB-micro USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: