Potřebujete-li akutně něco převzít, neváhejte nám zavolat. Většinu položek máme skladem v Praze. Volejte kdykoliv na +420 608 628 808 a nebo pište na info@film-technika.com ;)

Sluchátka Beatman S610 Bluetooth bílé

Kód: 1255
Novinka
4 hodnocení
Značka: NEWELL
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Moderní sluchátka S610 Bluetooth jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu v bezdrátovém zařízení na trhu. Přístroj pracuje na základě chipsetu CSR a podporuje přenos dat přes Bluetooth 4.0, který je navíc vybaven EDR technologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluchátka Beatman S610 Bluetooth bílé

Moderní sluchátka S610 Bluetooth jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu v bezdrátovém zařízení na trhu. Přístroj pracuje na základě chipsetu CSR a podporuje přenos dat přes Bluetooth 4.0, který je navíc vybaven EDR technologií. Toto řešení poskytuje nízkou spotřebu energie při zachování vysokých přenosových rychlostí a užitečný dosah zhruba 10 metrů. Použitím Multipoint technologie, sluchátka lze připojit ke dvěma přístrojům současně, např. Smartphone a tablet. Od teď při poslechu hudby nebo sledování filmu můžete pohodlně odpovědět na příchozí hovor. Výkonná baterie umožňuje až 6 hodin nepřetržitého provozu. Kromě toho, v zařízeních s operačním systémem iOS, se dokonce zobrazuje i stav baterie sluchátek.

Sluchátka Beatman jsou více než vhodné pro přehrávání hudby. Speciální zvukové systémy Clear Stereo a Clear Bass omezují rušení způsobené nedostatečnou kompresi zvukových souborů (zejména pro populární formátu mp3).

S610 také obsahujé modul ovládání hlasem(rozsah hlasového ovládání závisí na spárovaném zařízení).

Sluchátka Beatman mají 3 další sady silikonových vložek různých velikostí, takže se přizpůsobí každému uchu. Citlivý mikrofon umožňuje nerušeně vést rozhovor, a to i při zvýšené fyzické aktivitě. Celý obsah je pečlivě zabalený a může může posloužit jako velmi stylový dárek.

Napájení je možné přes USB-microUSB kabel, který toto balení obsahuje.

aaaa

SPECIFIKACE
-> standard přenosu: bluetooth 4.0 + EDR(CSR chipset)
-> zvuk: ClearStereo/ClearBass
-> počet současně podporovaných zařízení:2
-> dosah: 10m
-> provozní doba: 6hodin
-> hmotnost: 15 g
-> barva: bílá

aaaa

OBSAH BALENÍ
1) sluchátka
2) 3 páry silikonových špuntů(3 velikosti)
3) 3 páry silikonových vložek (3 velikosti)
4) kabel USB-micro USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: