Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Comica BoomX-D Vysílač (TX/Transmitter) - bezdrátový mikrofon na video, mikroporty

Kód: 23007
4 hodnocení
Značka: COMICA AUDIO
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
SKLADEM (PRAHA)

BoomX-D je profesionální bezdrátový mikrofon ideální na rozhovory, výuková i fitness videa. Dodává se v různých variantách. Pro kamery a fotoaparáty, smartphony, či Apple zařízení. Funguje na 2,4 GHz frekvenci, obsahuje displej a 5 hodinovou baterii dobíjecí přes rychlé USB-C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní díl - vysílač (TX transmitter) pro Comica BoomX-D.

úvodní_boomxBoomX-D je žhavou novinkou pro rok 2020/21. Momentálně nejzajímavější mikroporty na našem webu. Jedná se o doslova "miniaturní" bezdrátové mikrofony ideální pro rozhovory, fitness videa, vlogování a zkrátka jakékoliv účely, kde hraje roli čas (rychlost nastavení), spolehlivost a hlavně kvalita zvuku. BoomX-D je dlouho očekávaný konkurent pro světově známé Saramonic Blink500 porty. Oproti obdobným zařízením má BoomX-D výhody v integrovaném displeji, dosahu (až 50 metrů) a možnost rozdělení zvukové stopy na mono, či stereo. Rozdíl se následně projevu tak, že u setu s dvěma vysílači jsou mluvící rozdělení zvlášť do levého a pravého kanálu. V případě, že by během rozhovoru jeden mluvící třeba zakašlal, lze jej bezpečně a jednoduše na chvíli ztlumit.

BoomX-D je v současné chvíli k dispozici v níže uvedených variantách. Varianty D1 a D2 jsou univerzální. Pokud byste chtěli využít systém pro kameru i telefon, zvolte určitě variantu D1 / D2 (jen musíte vymyslet chodné uchopení na telefon). Doporučujeme třeba duální držák. Pokud máte Android smartphone, který neobsahuje 3,5mm jack, ale pouze USB-C potřebujete tuto redukci. Pokud máte iPhone / iPad, potřebujete tuto redukci. Vše ostatní (kabel na kameru, či smartphony s 3,5mm zdířkou) je už v základu balení.

Varianty UC1 a UC2 jsou vhodné pro USB-C zařízení (Android smartphone, tablety, PC, notebooky). Není potřeba žádná další redukce.

Varianty MI1 a MI2 jsou pro iOS zařízení jako jsou iPhone a iPad.

comica_D1 boomx_D2 comica_boomx_UC1 comica_boomx_UC2 MI1 MI2
Comica BoomX-D D1 je určena pro jednoho mluvícího, respektive jeden zdroj vysílání, protože teoreticky kdybyste nahradili přiložený mikrofon jiným, s duální hlavou, tak by mohli mluvit i dva lidé. Comica BoomX-D D2 je určena pro dva mluvící. Balení obsahuje kabel TRS (zrcadlovky, kamery) a TRRS pro smartphone s 3,5mm jackem. Toto řešení je univerzální vždy stačí použít redukci dle potřeby. Comica BoomX-D UC1 je určena pro jednoho mluvícího, respektive jeden zdroj vysílání, protože teoreticky kdybyste nahradili přiložený mikrofon jiným, s duální hlavou, tak by mohli mluvit i dva lidé. Comica BoomX-D UC2 je varianta pro dva mluvící (respektive dva zdroje zvuku), ale mluvící mohou být až 4 lidé díky duálnímu klopovému mikrofonu, jenž lze dokoupit zvlášť. Skvělé pro rozhovory Android zařízení. Comica BoomX-D MI1 je určena pro jednoho mluvícího, respektive jeden zdroj vysílání, protože teoreticky kdybyste nahradili přiložený mikrofon jiným, s duální hlavou, tak by mohli mluvit i dva lidé. Comica BoomX-D MI2 je varianta pro dva mluvící (respektive dva zdroje zvuku), ale mluvící mohou být až 4 lidé díky duálnímu klopovému mikrofonu, jenž lze dokoupit zvlášť. Skvělé pro rozhovory iOS Apple zařízení.
Comica BoomX-D D1 obsahuje v balení TRS kabel (do kamery, fotoaparátu) a zároveň TRRS kabel pro smartphone, či notebook s jednou zdířkou. Univerzální řešení. Pro iphone stačí dokoupit tuto redukci. Je to nejoblíbenější varianta, protože se dá použít jak s kamerou, tak třeba telefonem. Jen je potřeba nějaká redukce (dle typu zařízení), Pro Apple iPhone je potřeba koupit tento adaptér. Pro USB-C zařízení pak tento kabel. Comica BoomX-D UC1 je určena primárně pro Android smartphony, či tablety. Lze však zapojit i do počítače s USB-C konektorem. Při zakoupení USB-C by v případě změny koncovky uživatel musel dokoupit celý přijímač za jiný. Comica BoomX-D UC2 je určena primárně pro Android smartphony, či tablety. Lze však zapojit i do počítače s USB-C konektorem. Při zakoupení USB-C by v případě změny koncovky uživatel musel dokoupit celý přijímač za jiný. Comica BoomX-D MI1 je určena pro zařízení iOS. Obsahuje Lightning koncovku, takže nejsou potřeba žádné kabely. Přijímač tak pevně drží přímo v iPhonu / iPadu. V případě změny koncovky musí uživatel koupit celý přijímač zvlášť. Comica BoomX-D MI2 je určena pro zařízení iOS. Obsahuje Lightning koncovku, takže nejsou potřeba žádné kabely. Přijímač tak pevně drží přímo v iPhonu / iPadu. V případě změny koncovky musí uživatel koupit celý přijímač zvlášť.

 

typy_pripojeni


boom_x_legal

První ukázka použití v praxi viz.níže.

LOXONE - Chytré osvětlení from Jan Choc on Vimeo.Delší porovnání Comica BoomX-D D2 uvidíte v níže uvedeném streamu produkce Špetla Film.

easy_setup
způsoby_využití


banner_compressed

comica_ax1

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Bezdrátový signál: digitální 2,4 GHz
RF frekvence (pásmo): 2400 - 2483,5 MHz
RF skenování kanálů: Automatické vyhledávání vhodného kanálu
Max. dosah: 50 metrů
Max. počet jednotek: 2 vysílače a 1 přijímač
Kvalita záznamu: 48 kHz / 16-Bit
Prodleva <20 ms (max)
VYSÍLAČ (TRANSMITTER)
Možnosti uchycení: svorka (klipsna) na pásek + klopový mikrofon na klopu
Anténa: 1 x integrovaná
Vstup audio: 1 x 3,5 mm TRS samice - na mikrofon (vstup)
Nabíjení: 1 x USB-C
Přibližná RF sensitivita: -86 dBm
RF výstup výkon: 10 mW
Zdroj napájení: integrovaná baterie
Typ baterie: 1 x vestavěná, nabíjecí
Kapacita baterie: 300 mAh
Přibližná výdrž baterie: 5 hodin
Displej: 1 x LCD displej (ukazuje signál, stav baterie, hlasitost)
Materiál: plast
Provozní teplota: 0 a 50°C
Rozměry: 1.5 x 0.9 x 2.2" / 39 x 22 x 55 mm
Hmotnost: 29 g
MIKROFON
Typ mikrofonu: integrovaný
Zvukové pole: Mono
Charakteristika: všesměrová
MIKROFON 2
Typ: Klopový
Zvukové pole: Mono
Charakteristika: všesměrová
Výstupní konektor: 1 x 3,5 mm TRS samec (jack)

 

OBSAH BALENÍ
1) BoomX-D vysílač (1x)
2) Kočka proti větru
3) Klopový mikrofon (1x)
4) USB-C kabel

  

KE STAŽENÍ

 product_details_04

MANUÁLY

Comica BoomX-D manuál v ČJ: pdf4
Nejnovější manuál vždy najdete na stránce výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení