Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Kamerový DSLR VIDEO rig FilmCity FC-03

Kód: 0010
BESTSELLER
28 hodnocení
Značka: FILMCITY
10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
SKLADEM V PRAZE

Filmcity FC-03 rig je nejprodávanější rig z naší nabídky. FC-03 totiž v základním balení obsahuje jak matte box, tak follow focus. K tomu všemu se výrobce rozhodl přidat zadní závaží a udělat tak internetem nejoblíbenější rig.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filmcity FC-03 rig je nejprodávanější rig z naší nabídky. FC-03 totiž v základním balení obsahuje jak matte box, tak follow focus. K tomu všemu se výrobce rozhodl přidat zadní závaží a udělat tak internetem nejoblibenější rig. Poslední aktualizace rigu proběhla v lednu roku 2017, kdy do balení byl přidán nový "hardstop" follow focus, nebo-li boční ostření HS-2. Rig od ledna také má lehce matnější barvu a pevnější materiál. Pro přesný náhled vždy sledujte náhledovou fotku produktu.

film-technika.filmcity-rig-fc-03-01-intext

Kamerový DSLR VIDEO rig FilmCity FC-03

Filmcity-Tag-Line

Primární výhoda je tedy cena celé sestavy, neboť zatím nikdo z konkurenčních výrobců neposkytuje takto obsáhlý rig v podobné cenové relaci. Rig FC-03 je cenově dostupný i kvůli nahrazení kovové části za tvrzenou hmotu "Polyamide 66", který lze těžko zničit. Celá sestava od svého prvního vydání prošla řadou změn a produkt je čím dal tím lepší. Sestava na úplně začátku dokonce ani neobsahovala zadní závaží a nyní dokonce je dodávaná s kovovým "hard-stop" bočním ostřením, nebo-li ostřením s možností nastavení až dvou ostřících bodů. Boční ostření je navíc kovové a velice solidní.

Rig obsahuje MB-600 Matte Box, což je nejprodávanější matte box značky FILMCITY. Výrobce navíc přidává i boční ostření Filmcity HS-2
Cena rigu je navíc díky setu výrazně snížená, normální cena by se mohla pohybovat až kolem 15 000 Kč. Rig tedy silně doporučujeme.

Filmcity RIG FC-03 obsahuje gumová madla (rukojeti) pro pohodlné držení a ochranou proti prokluzování. Rukojeti se nijak neprotáčí, dají se velice pevně zaaretovat i během držení rigu na rameni.

Rychloupínací systém sice není kovový, ale to vás nijak v tomto případě neomezí, či neohrozí. Quick release je součástí většiny produktů značky Filmcity a do jeho vývoje bylo investováno spousta času.

Tento systém uchycení je navíc plně kompatibilní třeba s kovovým systém stabilizátoru Camtree Wonder-3. Základní ramenní opěrka a potřebné závaží je také součástí balení. 

Rigu nechybí ani "Z" můstek na propojení zadní části rigu (tam kde je závaží, ramenní opěrka) a ani klasické rovné napojení.

united2

Spousta lidí ocení i "top hand-held" nebo-li madlo umístěné přímo na kleci. Možnost uchopit rig zeshora je více než užitečná přímo v praxi. 

9inch-6inch-convertible-cage---1 Convertible-Cage-Brackets       Filmcity-DSLR-Camera-Cage-Shoulder-Rig-Kit-35

 

VLASTNOSTI  

-> velice pevná a lehká konstrukce
-> stadardní, normalizované 15 mm tyče
-> kompatibilní se všemi typy kamer a DSLR
-> horní úchytka může být umístěná jak potřebujete vy
-> hmotnost rigu je pouze 1 kg

FILMCITY MB-600 MATTEBOX(Aktualizovaný dne 14.2.2017)
Matte box obsahuje přední rámečky pro nasazení 16:9 či 4:3 formátu.

united4

Matte box má slot na klasické 10 x 10 cm filtry tzv. 4"x4" filtry. Velice důležitá informace pro ty, co se strachují o výšku matte boxu v poměru s objektivem. Matte box se dá výškově nastavovat dle potřeby(viz.foto níže). 

united5

FOLLOW FOCUS HS-2
Filmcity HS-2 Follow Focus boční ostření s pevnou stopou zaručuje hladké zaostření i s filmovými objektivy. Unikátní systém nabízí ovládání s obou stran a zabudované stopy umožňuji neustálé přeostřování mezi dvěma objekty, což Vám poskytuje nespočet možností při natáčení.

Filmcity-HS-2-Follow-focus-with-Hard-Stops-1

Materiál: Černý anodizovaný hliník. 
Součástí balení je i tento díl obsahující 2 x 1/4" a 2 x 3/8" zdířky pro uchopení magic armu apod. (magic arm můžete zakoupit přímo u nás)

OBSAH BALENÍ (aktualizováno dne 28.2.2018)  
obsah_web

FILMCITY DSLR Shoulder rig (FC-03)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz