Potřebujete-li akutně něco převzít, neváhejte nám zavolat. Většinu položek máme skladem v Praze. Volejte kdykoliv na +420 608 628 808 a nebo pište na info@film-technika.com ;)

Kamerový Steadycam VS-60C

Kód: 1318
BESTSELLER
12 hodnocení
Značka: CAMROCK
2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Camrock Steadicam VS 60 C je velice lehký typ stabilizátoru tyčového tvaru. Stabilizátor je vyrobený z uhlíkových (karbonobých) vláken a hliníku. Určen je pro kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky VDSLR, či klidně sportovní kamery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Camrock Steadicam VS 60C je velice lehký typ stabilizátoru tyčového tvaru. Stabilizátor je vyrobený z uhlíkových (karbonobých) vláken a hliníku. Určen je pro kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky VDSLR, či klidně sportovní kamery.

Steadicam obsahuje 5 ložisek zajišťujících hladký a stabilní záběr. Stabilizátor je určen pro práci se zařízení o maximální hmotnosti 3 kg.
Je možné ho využívat s těžší kamerou, nicméně práce se stabilizátorem bude náročnější na obsluhu. Steadicam má schopnost být namontovaný na vestu s ramenem (jiného výrobce než Flycam).

steady

Camrock VS-60C má pohodlné, ergonomické držadlo, které je měkké, příjemné na dotek. Hlava je nastavitelná ve dvou rovinách.
Sada obsahuje 4 ks závaží o hmotnosti 2 x 100 a 2 x 200g.

Dobře vyvážený steadicam umožňuje pořizovat snímky dosud známé jen z profesionálních videí. Upozorňujeme, že správná rovnováha je základem pro příjemnou a pohodlnou práci s přístrojem.

Stabilizátor z uhlíkových vláken váží pouhých 800g (bez závaží).

aaaa

SPECIFIKACE
-> min. výška: 38cm
-> max. výška: 58cm
-> max. zatížení: 3kg
-> hmotnost (bez závaží): 800g
-> materiál: uhlíková vlákna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: